randka

Znaleziono: 17
Kobieta Na jakich zdjęciach wyglądasz atrakcyjniej
Poradopedia.pl | 2020-04-13
Serwis randkowy Zoosk sprawdził jakie zdjęcia dobrze wpływają na naszą atrakcyjność, a jakie wręcz przeciwnie. Zobacz jaki jest przepis na idealne zdjęcia. czytaj »
Romantyczna kolacja Kto płaci rachunek na randce?
Poradopedia.pl | 2020-02-29
Kto powinien zapłacić rachunek za kolację? On, ona czy może każde za siebie? Jakie są zasady i jak się zachować. czytaj »
Jak się zachować podczas romantycznej kolacji we dwoje?
Sfera | 2013-02-07
Nie martw się, jeżeli stoliki w najlepszych restauracjach są już zarezerwowane. Najlepszą formą spędzenia wieczoru we dwoje jest spotkanie w domowym zaciszu. Radzimy jak się zachować, aby nie popełnić faux-pas podczas kolacji w cztery oczy. czytaj »
Kobieta - jak się ubrać Jak się ubrać na pierwszą randkę?
Poradopedia.pl | 2013-02-01
W co się ubrać? Nie ma chyba osoby, która nie zadałaby sobie tego pytania przed pierwszą randką. Nasze wskazówki pomogą Tobie oczarować Twojego partnera. czytaj »
Randka w parku Gdzie na randkę?
Poradopedia.pl | 2012-11-20
Na randkę najlepiej wybrać się w takie miejsce, które odpowiada obu stronom. Przedstawiamy kilka pomysłów, dzięki którym łatwiej zaplanujesz spotkanie ze swoją sympatią. czytaj »
Jak znaleźć miłość przez internet?
Poradopedia.pl | 2012-02-12
Brak czasu, nieśmiałość, a także czyste lenistwo sprawiają, że coraz częściej w poszukiwaniu tej drugiej połówki odwiedzamy wirtualne serwisy randkowe i biura matrymonialne. Podpowiadamy, jak znaleźć miłość przez Internet. czytaj »
Pierwsza randka - para Sposoby na romantyczne spędzenie Walentynek
Poradopedia.pl | 2011-02-11
Święto przypadające 14 lutego ma szczególny charakter dla Zakochanych. To właśnie tego dnia można w niepowtarzalny i wyjątkowy sposób wyrazić swoją sympatię i miłość drugiej osobie. Jest na to wiele różnych sposobów, poniżej przedstawiamy kilka z nich. czytaj »
Pierwsza randka - para Jak zaprosić dziewczynę na randkę?
Iza_B | 2010-11-18
Dojrzewanie wiąże się zazwyczaj z pierwszymi poważniejszymi znajomościami. Młodzi ludzie spotykają się na wspólnych imprezach, dyskotekach, pubach. Najważniejsza w tym... czytaj »
Pierwsza randka - para Jak uniknąć błędów na pierwszej randce? Rady dla kobiet
misia237 | 2009-05-28
Jeżeli zdażyło Ci się, że po pierwszej randce chłopak już więcej nie zadzwonił, a później unikał Cię, mam dla Ciebie... czytaj »
O czym rozmawiać z chłopakiem na pierwszej randce?
foxy18 | 2007-02-25
Jeżeli to jest chłopak z Twojej szkoły tak naprawdę to powinniście mieć dużo wspólnych tematów - można obgadać nauczycieli, pogadać o... czytaj »
Znaleziono: 17