Gdzie na randkę?

Poradopedia.pl  |   |  + 1  |  Ocena: (głosy: 0)

Umawiając się na randkę, warto dobrze zaplanować miejsce spotkania. Każdy człowiek jest inny i ma różne zainteresowania, dlatego przede wszystkim należy postarać się o dobrą atmosferę. Oto propozycje miejsc, gdzie można miło spędzić czas z ukochaną osobą.

Spacer

Randka w parkuRozmowa na świeżym powietrzu jest dużo łatwiejsza, a pomysły na rozpoczęcie tematu same wpadają do głowy. Można iść wszędzie (do parku, nad rzekę) , o ile miejsce to jest spokojne i bezpieczne. Po przełamaniu pierwszych lodów można zaproponować zmianę miejsca spotkania i wybrać się np.: do restauracji na romantyczną kolację przy świecach.

Kawiarnia

Główną zaletą takiego spotkania jest to, iż do niczego ono nie zobowiązuje. Przy kawie i ciastku można spokojnie pogadać i bliżej się poznać - to dobre miejsce na początek znajomości. Jeśli randka okaże się udana, kawiarnię można zamienić np.: na klub z muzyką taneczną. W przeciwnym razie można szybko i bez obaw zakończyć spotkanie.

Kino, teatr

Miejsca te nie są najlepszym pomysłem na pierwszą randkę - mało okazji do rozmowy i lepszego poznania się (dobry wybór po kilku udanych spotkaniach). Poza tym, w kinie można być bardziej zainteresowanym filmem niż sympatią. Teatr z kolei jest dość wyrafinowanym miejscem i odpowiednim dla osób, które faktycznie się nim interesują - planując randkę, warto pomyśleć o upodobaniach partnera.

Piknik

Udana randka nie musi odbyć się w wyszukanym, drogim lokalu. Słońce, ciepłe dni to najlepszy pomysł spotkania na łonie natury (oczywiście w grę wchodzi jedynie okres wiosenno-letni). Oprócz sprzyjającej pogody wystarczy butelka czerwonego wina, jakaś przekąska i duży koc. W parku, lesie czy na łące można odpocząć, a przy okazji porozmawiać i miło spędzić czas. To dobra propozycja dla osób, które dość dobrze się znają (na pierwszej randce lepiej nie proponować kobiecie wylegiwania się na kocu).

Park rozrywki

To miejsce łączy w sobie szaloną zabawę (kolejka górska, labirynt strachu, beczka śmiechu, itd.) z możliwością spędzenia romantycznych chwil tylko we dwoje (diabelskie koło). Na pewno będzie o czym rozmawiać i z czego się pośmiać. Atrakcje w wesołym miasteczku sprzyjają łapaniu się mocno za ręce i przytulaniu, a więc idealne miejsce dla randkowiczów.

Zoo

Spotkanie w ogrodzie zoologicznym, czemu nie? Dużo tematów do rozmowy, mnóstwo przeróżnych stworzeń dookoła. Jeśli nie wiadomo co powiedzieć, zawsze można skomentować zwierzaka odpoczywającego w najbliższym boksie. I co najważniejsze (zwłaszcza dla kobiet) - rodzinna atmosfera, za sprawą biegających i roześmianych dzieciaków oraz spacerujących rodzin.

Przejażdżka rowerowa

Przyjemne z pożytecznym - oprócz wspólnego spędzania czasu, to jedna z najzdrowszych aktywności fizycznych. Przed wyjazdem należy sprawdzić rowery, aby uniknąć przykrych niespodzianek po drodze. Warto też przemyśleć trasę przejażdżki i pamiętać, że to nie wyścigi ani pokaz nadprzeciętnych umiejętności kolarskich - któż chciałby przez całą drogę oglądać jedynie plecy swojego partnera? Krótka przerwa od czasu do czasu to doskonały pretekst do rozmowy, wspólnego odpoczynku i możliwości popatrzenia sobie głęboko w oczy.

Oceń poradę: Przydatna Nie polecam

Komentarze

Zostaw komentarz:


Liczba komentarzy: 1
~Olek | 2020-02-27 09:13
Na randkę zaprosiłem dziewczynę na warsztaty https://impromania.pl/ ,polecam. Dobra zabawa

Najnowsze porady