Podobne porady

Spierzchnięte usta? Jak dbać o usta w zimie

Poradopedia.pl | 2013-02-15 11:58

Oblizywanie się, picie i jedzenie na mrozie to najczęstsze przyczyny pierzchnięcia ust. Z naszej porady dowiesz się, co robić a czego unikać, aby temu zapobiec. czytaj »

Znaleziono: 125
Kobieta zima Jak chronić skórę zimą
Poradopedia.pl | 2014-01-24
Zimą skóra i włosy narażone są na niekorzystny wpływ pogody. Przeczytaj jak zadbać o zdrową i ładną skórę w zimie. czytaj »
Porada id 6185 Co zrobić, gdy w rynnach zamarzła woda?
Gastrosfera | 2019-01-07
Termometr szaleje, bo raz mróz raz odwilż. Gdy woda zamarznie, to zaraz znów się roztopi. Takie warunki to idealny scenariusz do powstania poważnych problemów z odprowadzaniem wody w rynnach i rurach spustowych. Co zrobić, gdy zator lodowy zablokuje przepustowość rynien i grozi nam zalanie? czytaj »
Porada id 5867 Naturalna pielęgnacja zimą w 3 krokach
media | 2017-12-14
Zima to czas, kiedy nasza skóra narażona jest na ekstremalne warunki atmosferyczne. Na łonie natury i w mieście wystawiona jest na działanie śniegu, mrozu i wiatru, w pomieszczeniach na suche powietrze, a na górskich stokach spotęgowane promieniowanie słoneczne. Poznaj 3 kroki zimowej pielęgnacji, działaj kompleksowo i ciesz się zadbaną oraz zdrową skórą. czytaj »
(bez nazwy) Jak przywrócić skórze blask po zimie?
Admolto | 2014-03-27
Zimowy niedostatek słońca i nadmiernie przesiadywanie w zamkniętych, ogrzewanych pomieszczeniach nie pozostaje bez wpływu na nasz wygląd. Jak zaradzić kryzysowi urody i braku energii związanego z przesileniem zimowo-wiosennym? czytaj »
Zdrowe zęby Jak dbać o zęby
Poradopedia.pl | 2013-09-17
Trudno spotkać osobę, która nie myje zębów, ale pomimo to problemy z zębami są powszechne. Przeczytaj jak właściwie dbać o swoje zęby. czytaj »
Trawnik Jak zadbać o trawnik po zimie
Poradopedia.pl | 2013-05-07
Zima pożegnała nas na dobre, a więc można zabrać się za naprawianie szkód wyrządzonych przez nią w ogrodzie. Sprawdź, jakie zabiegi pielęgnacyjne wykonać, by zregenerować trawnik. czytaj »
Twarz w zimie Jak chronić skórę przed mrozem?
Poradopedia.pl | 2013-01-28
Panujące na zewnątrz warunki nie sprzyjają skórze, dlatego warto w tym czasie poświęcić jej nieco więcej uwagi. W naszej poradzie znajdziesz wskazówki, jak dbać o skórę zimą. czytaj »
Pies w śniegu Jak ochronić psa przed mrozem?
Poradopedia.pl | 2013-01-24
Twojemu psu zimą może być tak samo jak Tobie, dlatego powinieneś dobrze zabezpieczyć go przed mrozem. Pomogą Ci w tym nasze wskazówki. czytaj »
Samochód w śniegu Jak odpalić samochód na mrozie?
Poradopedia.pl | 2011-02-24
Najwięcej problemów z uruchamianiem auta w zimie przysparzają sobie sami kierowcy poprzez niewłaściwy sposób użytkowania swoich "czterech kół". Dlatego już jesienią należy zacząć przygotowywać auto do minusowych temperatur i zadbać szczególnie o sprawność akumulatora. czytaj »
Samochód w śniegu Jak otworzyć zamarznięte drzwi w samochodzie?
Iza_B | 2010-12-08
Zimą możesz mieć problem nie tylko z jazdą po oblodzonych i ośnieżonych drogach, ale też z dostaniem się do własnego auta. No właśnie, co zrobić by w mroźne poranki ze spokojem wychodzić z domu i nie myśleć o zamarzniętych drzwiach samochodu? czytaj »
Znaleziono: 125