Podobne porady

Jak sobie radzić w upalne dni

Poradopedia.pl | 2013-08-07 14:49

Wszyscy lubią lato, ale upał może być uciążliwy i niebezpieczny. Co robić, żeby łatwiej sobie z nim radzić? czytaj »

Znaleziono: 27
Picie wody Objawy udaru słonecznego i pierwsza pomoc
Poradopedia.pl | 2013-08-12
W czasie upałów łatwo paść ofiarą udaru słonecznego. Poznaj objawy i dowiedz się jak reagować. czytaj »
Woda Jak się ochłodzić w gorące dni?
Poradopedia.pl | 2013-06-24
W upalne dni nie ma nic przyjemniejszego, jak chłodny prysznic i porcja dużych lodów. Jeśli to nie pomoże Ci się ochłodzić, wypróbuj inne sposoby. czytaj »
Porada id 6301 Zdradliwa klimatyzacja
Monika_167 | 2019-06-24
Wraz z coraz cieplejszą aurą wielu z nas nie wyobraża sobie funkcjonowania bez klimatyzacji. Jednak nagminne korzystanie z jej dobrodziejstw i chłodnego nawiewu sprzyja wysuszaniu i problemom z górnymi drogami oddechowymi. Dlaczego? czytaj »
Samochód wnętrze Temperatura w samochodzie - jak szybko schłodzić wnętrze
Poradopedia.pl | 2013-08-08
Wnętrze samochodu zaparkowanego na słońcu potrafi rozgrzać się do bardzo wysokich temperatur. W jaki sposób szybko uzyskać komfortową temperaturę? czytaj »
Słońce Jak przetrwać upał w mieście?
Poradopedia.pl | 2011-06-12
Wysokie temperatury w lecie bywają nie do zniesienia. Przeczytaj poradę jak sobie radzić w upalne dni w mieście. czytaj »
Matka z dzieckiem Jak dbać o skórę dziecka podczas upałów?
Poradopedia.pl | 2011-05-23
Zbliża się lato czyli pora największych upałów. Musimy więc pamiętać o właściwej ochronie, zwłaszcza dziecięcej delikatnej skóry. Podpowiadamy jak chronić dziecko przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. czytaj »
Oszczędź na klimatyzacji latem
Kuba | 2010-03-27
Wiosenno-letnie miesiące to czas, gdy klimatyzatory idą w ruch. Musimy pamiętać, że klimatyzacja to największy pożeracz energii zaraz po ogrzewaniu. czytaj »
Porada id 6309 Nie chcesz rezygnować z opalania? Podpowiadamy, jak zabezpieczyć skórę!
media | 2019-06-28
Powszechnie wiadomo, że wielogodzinne wylegiwanie się na słońcu nie jest dobre dla naszej skóry. Bez odpowiedniej ochrony bezpieczny czas ekspozycji skóry na działanie promieni słonecznych to zaledwie 20 minut – to tyle co poranny spacer z psem czy wyjście do sklepu. Nie oznacza to jednak wcale, że słońca musimy unikać jak ognia. Wystarczy odpowiednia ochrona i możemy trochę powygrzewać się na plaży… Bo w końcu czy jest coś przyjemniejszego i coś co lepiej ładuje nas pozytywną energią? czytaj »
Porada id 6036 Jak zadbać o komfort i ochronę oczu latem
mniam | 2018-08-07
Prowadzisz samochód? Dowiedz się, jak latem zadbać o jakość i komfort widzenia oraz jak zapewnić odpowiednią ochronę oczu podczas kierowania autem. czytaj »
Porada id 6016 5 prostych sposobów na pielęgnację skóry latem
media | 2018-07-24
Gdy na zewnętrz panują upały i silne słońce, nasza skóra woła o dodatkową dawkę nawilżenia. Jak odpowiednio zadbać o nią właśnie latem, kiedy jest wyjątkowo mocno narażona na przesuszenia i uszkodzenia? Poniżej przedstawiamy pięć praktycznych porad, które pomogą Ci zachować dobrą kondycję skóry nawet podczas największych upałów. czytaj »
Znaleziono: 27