poród

Znaleziono: 20
Porada id 5872 Zdrowotne dolegliwości po porodzie naturalnym – czy jest na nie sposób?
media | 2017-12-15
Nadmiar tkanki tłuszczowej, rozstępy, utrata jędrności skóry – o tych problemach zdrowotno-estetycznych najczęściej wspomina się w kontekście porodu. Tymczasem kobiece ciało musi zmagać się z o wiele poważniejszymi dolegliwościami związanymi ze sferami intymnymi, takimi jak rozluźnienie tkanek pochwy i nietrzymanie moczu. Co jest ich przyczyną? Czy można sobie z nimi poradzić? Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej. czytaj »
Porada id 5811 Poród - z mężem czy sama?
kacha | 2017-10-24
Wielki dzień zbliża się wielkimi krokami. Za niedługo zostaniecie rodzicami. Wyprawka już gotowa, imię wybrane, domykacie takie sprawy jak kupno wózka czy ubranek dla maluszka. Wybraliście już szpital i stoicie przed jedną z ważniejszych decyzji: poród samodzielny czy w obecności partnera? czytaj »
Ciąża Jak wyglada poród w wodzie?
Poradopedia.pl | 2012-05-29
Aby zmniejszyć ból podczas porodu i uniknąć stosowania leków przeciwbólowych bądź znieczulenia zzo, warto rozważyć możliwość rodzenia w wodzie. Z naszej porady dowiesz się, jak przebiega taki poród. czytaj »
Nowa antykoncepcja po porodzie
ladycomp | 2012-05-08
Ciąża to wspaniały czas pozbawiony troski o... antykoncepcję. Ciąża jednak mija szybciej, niż mogłoby się wydawać. Połóg także. I znów stajemy przed dylematem wyboru odpowiedniej metody antykoncepcji. czytaj »
Depresja poporodowa – objawy i leczenie
Poradopedia.pl | 2012-02-14
Urodziłaś dziecko, a mimo to jesteś smutna, przygnębiona, na niczym Ci nie zależy? To może być depresja poporodowa. Przeczytaj naszą poradę i dowiedź się, jakie są objawy tej choroby i jak ją leczyć. czytaj »
Ciąża Jak przygotować się do porodu?
Poradopedia.pl | 2011-07-15
Jeśli jesteś w ciąży, zapoznaj się ze wskazówkami jak przygotować się porodu. Dzięki nim wydarzenie to nie będzie kojarzyło Ci się wyłącznie z bólem i krzykiem. czytaj »
Ciąża Jak wrócić do formy po porodzie?
Poradopedia.pl | 2011-06-03
Podczas ciąży przybyło Ci kilka a może kilkanaście kilogramów? Przeczytaj naszą poradę i dowiedź się jak wrócić do formy po porodzie. czytaj »
Ciąża Jak rozpoznać, że zbliża się poród? Kiedy jechać do szpitala?
Poradopedia.pl | 2011-01-21
Oczekujesz dziecka, które już niebawem pojawi się na świecie? Jeśli tak, to powinnaś wiedzieć jakie najczęstsze objawy towarzyszą zbliżającemu się porodowi. czytaj »
Barcelona Becikowe - komu przysługuje, jak się ubiegać
rbrys | 2009-10-25
Zostałaś szczęśliwą matką lub ojcem? Nie zapomnij o becikowym - przeczytaj jak uzyskać jednorazową zapomogę z tytułu narodzenia się dziecka. czytaj »
Jak wyliczyć termin porodu na podstawie daty zapłodnienia?
gnommy21 | 2007-02-08
Do daty zapłodnienia dodajemy 266 dni i powinniśmy uzyskać termin porodu. Aby nie liczyć samemu przesyłam link do kalkulatora terminu... czytaj »
Znaleziono: 20