karmienie piersią

Znaleziono: 20
Karmienie piersią Karmienie piersią - możesz karmić piersią tak długo jak zechcesz
Wellnessday | 2012-08-07
Choć wiele mam deklaruje, że chce długo karmić piersią, rzeczywistość okazuje się dużo trudniejsza. Dlaczego tak się dzieje? czytaj »
Mity na temat karmienia piersią
Poradopedia.pl | 2012-05-25
Spodziewasz się dziecka? Przeczytaj naszą poradę i poznaj mity dotyczące karmienia piersią. czytaj »
jak sie konczy okres karmienia piersia to do jakiego lekarza trzeba isc po tabletki na zanikniecie pokarmu
zaba | 2006-12-21
Ja bym wybrała się prawdopodobnie do internisty, ew. ginekologa. Ale wydaje mi się, że najwłaściwiej byłoby pójść do internisty. czytaj »
Czy bezpiecznie jest karmić piersią będąc w ciąży?
lula78 | 2006-12-16
Zgadzam się z powyższymi wypowiedzeniami - chciałabym jeszcze tylko dodać, że powinno się karmić nie dłużej niż do końca II trymestru... czytaj »
Czy to jest normalne gdy 4 miesięczne dziecko robi kupki twarde i czasami suche. Jest karmione piersią i dokarmiane nan ha1
daisy05 | 2006-11-30
Może byc to powiązane z tym co Ty jesz. Spróbuj jeść np. więcej jabłek, winogron. Jeżeli dziecko ma skończone 4... czytaj »
Jakie są zalety i wady karmienia piersią?
mittal | 2006-11-10
Zalety: - mniejsze ryzyko zachorowań przez dziecko na choroby serca i cukrzycę w ich późniejszym życiu - dziecko karmione piersią jest odporniejsze... czytaj »
Czy matka karmiąca piersią 3,5 miesięczne dziecko może zjeść makrelę?
trinity | 2006-11-05
Jeżeli dziecko nie ma kolki, to jak najbardziej możesz spróbować. Nie powinno mu zaszkodzić. Radziłabym Ci tylko najpierw sprawdzić w... czytaj »
ile powinno wypijac z butelki ml dziecko 3 miesieczne mleko z matki piersi i co ile godz
lula78 | 2006-10-27
Dziecko do 6 miesiąca życia powinno byc karmione na żądanie, czyli trudno powiedzieć co ile dziecko powinno jeść. Napewno nie... czytaj »
czy można zagęszczać kleikiem ryżowym 3 miesięcznemu dziecku mleko z piersi matki ponieważ jest ciągle głodne
zaba | 2006-10-27
Kleikiem ryżowym można zagęszczać, ale dopiero po 4 miesiącu. Jak dziecko jest ciagle głodne, to przystawiaj często do piersi, to... czytaj »
karmie piersia 2 miesieczne dziecko teraz zaczelam dokarmiac nan hipoalergiczne bez konsultacij lekarza nie stwierdzono u mojego dziecka alergii czy moge nadal dokarmiac tym mlekiem czy lepiej nan zwyklym
zaba | 2006-09-28
Jeżeli nie stwierdzono alergii u dziecka ani nie ma w rodzinie alergii to lepiej dokarmiać zwykłym NAN. Po pierwsze mleko... czytaj »
Znaleziono: 20