zabawa

Znaleziono: 13
Dziecko zabawa w ogrodzie Słodycze idealne na letnią imprezę
sensigray | 2019-07-11
Szukasz zdrowszej alternatywy dla tradycyjnych słodyczy, która doskonale sprawdzi się podczas letnich imprez dla bliskich? Planujesz wyprawić urodziny dziecka – i chcesz uraczyć gości smacznymi i zdrowymi łakociami? Podpowiadamy jakie wybrać, by każde letnie przyjęcie było wspominane ze smakiem! czytaj »
Porada id 5642 Jak ciekawie spędzać czas z dziećmi?
porady12 | 2017-06-08
W dzisiejszych czasach rodzice są bardzo zabiegani, spełniają się zawodowo, opiekują się domem, dziećmi, psem i ogrodem. Wszystko oczywiście z myślą o tym by rodzina żyła jak najlepiej. Zdarza się, że zaczyna im brakować wystarczająco dużo czasu dla dzieci. Badania wykazują, że rodzice powinni co najmniej przez 30 minut dziennie poświęcić całkowicie swoją uwagę dziecku. Można w tym czasie wspólnie spacerować, chować się w domku z koców czy piec ciasteczka, jednak najważniejsze, by cała uwaga skierowana była na naszą pociechę. czytaj »
Porada id 5244 Zabawy z psem
SferaPRT | 2016-10-05
Zabawa zajmuje ważne miejsce w hierarchii potrzeb czworonogów. Nie należy jej jednak postrzegać wyłącznie w kategorii aktywności fizycznej. Czy długie gonitwy za piłką, przynoszenie aportu lub wspólne bieganie, zawsze korzystnie wpływają na samopoczucie naszego czworonoga? Za pomocą jakich innych form zabawy umilić czas psu i zachęcić do aktywności? czytaj »
Porada id 4103 Sprawdź, jak zorganizować idealny Dzień Kobiet
Sfera | 2015-03-06
Dzień Kobiet to idealna okazja do spotkania z przyjaciółkami. To święto kobiet, dlatego dziećmi, psem i zmywaniem mogą zająć się mężczyźni. Na co dzień mamy tysiące spraw na głowie, warto więc oderwać się od codzienności chociaż na jeden wieczór. Podpowiadamy, jak urządzić idealne babskie spotkanie. czytaj »
(bez nazwy) Jak sprawić, aby dziecko nie nudziło się jesienią
inplusPR | 2013-11-29
Gdy pogoda za oknem nie zachęca do aktywności na świeżym powietrzu, warto zorganizować pociechom inspirującą zabawę w domu. O propozycjach zajęć opowiada Agnieszka Godlewska-Wawrzyniak z Helen Doron English. czytaj »
(bez nazwy) Co z tymi wakacjami?
inplusPR | 2013-08-06
Jesteśmy na półmetku wakacji - czasu beztroskiego wypoczynku dzieci i nauczycieli. Z sielanką nie ma jednak nic wspólnego sytuacja rodziców przedszkolaków. Co mają zrobić, gdy przerwa w działaniu placówki opiekującej się na co dzień ich pociechą jest dłuższa niż urlop? czytaj »
Jak spędzić ferie zimowe z dzieckiem?
Poradopedia.pl | 2013-01-31
Jeśli możesz sobie pozwolić na kilka dni wolnego w czasie ferii zimowych, zadbaj o moc atrakcji dla swojego dziecka. W naszej poradzie znajdziesz kilka pomysłów na wspólny relaks. czytaj »
Jak kupować bezpieczne i kreatywne zabawki dla dzieci
inplusPR | 2012-09-24
Przeprowadzone kontrole na polskim rynku zabawek wykazały liczne nieprawidłowości. Dlatego ważne, by rodzicom nie zabrakło wyobraźni i przy zakupie artykułów dla dzieci kierowali się nie tylko walorami estetycznymi, ale także bezpieczeństwem swoich pociech. czytaj »
Jak się bawić z niemowlakiem?
Wellnessday | 2012-09-19
Prasa kobieca i telewizja podsuwa nam słodkie sceny uśmiechającego się bobasa, często takiego, który już siedzi i wyciąga rączki po zabawkę ku uciesze mamusi. Tymczasem ze szpitala wychodzimy z niewielkim oseskiem, który przez większość czasu śpi. Pytanie brzmi - jak się bawić z takim maleństwem? czytaj »
Zabawki dla dzieci na wakacje
Wellnessday | 2012-07-17
Mamo, nudzi mi się.... - ileż to razy słyszałyśmy podobne słowa z ust naszych pociech? Plażowy relaks z nudzącym się kilkulatkiem może się okazać prawdziwym wyzwaniem w najlepszym wypadku. Jak sprawić, aby dziecko nie nudziło się w czasie naszego wypoczynku? czytaj »
Znaleziono: 13