grypa

Znaleziono: 7
(bez nazwy) Grypa a koronawirus (COVID-19) - jakie są podobieństwa i różnice
Poradopedia.pl | 2020-03-04
Grypa i koronawirus (COVID-19) są zakaźnymi chorobami układu oddechowego. Chociaż objawy COVID-19 i grypy mogą wyglądać podobnie, te dwie choroby są spowodowane przez różne wirusy. W czym te dwie choroby są podobne, a w czym się różnią od siebie? czytaj »
Katar i przeziębienie Grypa czy przeziębienie?
Poradopedia.pl | 2015-11-24
Grypa i przeziębienie mają bardzo podobne objawy i często są ze sobą mylone. Prawidłowa diagnoza jest ważna, bo inny jest przebieg i leczenie, a dodatkowo grypa może być groźna dla Twojego zdrowia. Jak odróżnić grypę od przeziębienia? czytaj »
Kichający mężczyzna Przeziębienie czy grypa - objawy
Poradopedia.pl | 2012-10-02
Od jesieni do wiosny jesteśmy bardziej podatni na choroby infekcyjne górnych dróg oddechowych. Aby odróżnić zwykłe przeziębienie od grypy, warto wiedzieć jakie objawy towarzyszą obu chorobom i z jaką częstością występują. czytaj »
Ciąża Jak leczyć przeziębienie w ciąży?
Poradopedia.pl | 2012-03-05
Kobiety w ciąży są bardziej narażone na różnego rodzaju infekcje, w porównaniu do tych które nie spodziewają się dziecka. Przeczytaj naszą poradę i dowiedz się, jak leczyć przeziębienie w ciąży. czytaj »
Jak zwalczać bakterie i wirusy w domu?
planetpr | 2011-10-20
Na co dzień nie musimy korzystać z wysokich temperatur w pralkach czy zmywarkach. Kiedy jednak zmagamy się z alergenami, wirusami, bakteriami czy pasożytami – użycie specjalnych programów jest wręcz niezbędne. czytaj »
Kichający mężczyzna Jakie są objawy świńskiej grypy?
jagodag | 2009-12-06
Wirus świńskiej grypy, oficjalnie nazwany A/H1N1 przenoszony jest w wyniku kontaktu zarażonego człowieka ze zwierzęciem i na odwrót. Niestety... czytaj »
Czy można się szczepić na grypę będąc w ciąży?
lula78 | 2006-09-28
Szczepionkę przeciwko grypie można podawać tylko w III trymestrze ciąży. Natomiast odradza się jej podawania 3 miesiące przed ciążą oraz... czytaj »
Znaleziono: 7