brzuch

Znaleziono: 8
Bikini Liposukcja, czyli modelowanie ciała
media | 2018-02-21
W powszechnym rozumieniu liposukcja postrzegana jest często jako sposób na odchudzanie. Nic bardziej mylnego – otyłość nie tylko nie zniknie, ale może być też przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu odsysania tłuszczu. czytaj »
Brzuch Sposoby na wzdęty brzuch
Poradopedia.pl | 2013-07-03
Aby pozbyć się wzdęcia brzucha, czasem wystarczą najprostsze metody. Znajdziesz je w naszej poradzie. czytaj »
Brzuch Wzdęty brzuch - co powoduje wzdęcia?
Poradopedia.pl | 2013-07-03
Wzdęcia są dość nieprzyjemną dolegliwością, dlatego warto wiedzieć co je najczęściej powoduje. W naszej poradzie znajdziesz najważniejsze przyczyny wzdęć. czytaj »
Ciąża Jak zmienia się ciało kobiety w ciąży
Poradopedia.pl | 2013-05-14
Ciążą będzie miała wpływ niemal na całe Twoje ciało. A co dokładnie zmieni i co możesz zrobić, aby wrócić do dawnej sylwetki? czytaj »
Ciąża Brzuch po ciąży - jak wrócić do wcześniejszej formy
Poradopedia.pl | 2013-05-09
Martwi Cię wygląd brzucha po przebytej ciąży? Z naszej porady dowiesz się, jak wrócić do dawnej formy. czytaj »
Gruby brzuch Jak pozbyć się brzucha?
Poradopedia.pl | 2011-12-21
Przeszkadza Ci zbyt wydatny brzuch? Nie siedź bezczynnie – już niedługo możesz cieszyć się płaskim, jędrnym brzuszkiem. Zmiana przyzwyczajeń, zdrowa dieta i aktywny tryb życia to priorytety, bez których nie pozbędziesz się brzucha. czytaj »
Kiedy mogę zacząć ćwiczyć brzuch po cesarce?
trinity | 2007-12-13
Ściągnięte ze stronki www.ftd.pl - mam nadzieję, że pomoże: "1. Przez 6 miesięcy żadnych ćwiczeń brzucha - po 6 miesiącach... czytaj »
Jestem w 9 miesiącu ciąży, ostatnio mój czteroletni brat chcąc dać mi całusa z impetem skoczył mi na kolana uderzając swoimi kolanami w mój brzuszek. Ból był dość duży, trwał około 2 minut i ustąpił.
lula78 | 2007-01-29
Ja bym na Twoim miejscu jak najszybciej zgłosiła się na USG brzucha. Czym ciąża jest bardziej zaawanasowana, tym uderzenia w... czytaj »
Znaleziono: 8