Jak urządzić nowoczesny pokój kąpielowy

SferaPRT  |   |  + 0  |  Ocena: (głosy: 0)

Pokój kąpielowy to więcej niż łazienka. To miejsce, w którym oprócz codziennych zabiegów pielęgnacyjnych i toaletowych także odpoczywamy. Warto więc zadbać o to, by było nie tylko funkcjonalne, ale również stylowe i klimatyczne. Po intensywnym dniu będzie dla nas świątynią spokoju i relaksu, w którym wyciszymy się i odprężymy. Z myślą o najnowszych trendach w urządzaniu tych pomieszczeń, projektanci Radaway stworzyli kabinę Fuenta New KDJ+S. Idealnie sprawdzi się w nowoczesnych, designerskich wnętrzach łazienkowych. 

Pośpiech to wróg elegancji

To, co odróżnia pokój kąpielowy od łazienki, to otwarta i duża przestrzeń, którą łatwiej przystosować do potrzeb użytkowników. Oprócz strefy kąpielowej i toaletowej znajduje się w nim także część relaksacyjna z wygodnym fotelem lub szezlongiem, toaletką i świecami zapachowymi, a nawet miejscem na ulubioną prasę i książki. Dysponując tak dużą przestrzenią, w strefie kąpielowej możemy zastosować przestronną i wygodną kabinę prysznicową, która będzie nie tylko funkcjonalna, ale też podkreśli styl tego pomieszczenia. Wybierając ją pamiętajmy, by współgrała nie tylko z armaturą, ale także z meblami, które są nieodłącznym wyposażeniem każdego pokoju kąpielowego.

Kabinę Fuenta New KDJ+S zaprojektowano zgodnie z najnowszymi trendami w aranżacji łazienek, w których króluje maksymalizacja, czyli o wiele większe od standardowych wymiarów formy, m.in. płytek podłogowych i ściennych czy luster. Została wykonana z dużychtafli szkła, ma lekką i estetyczną konstrukcję. Nowoczesna linia, eleganckie, chromowane detale oraz opływowy kształt uchwytów i zawiasów dobrze skomponują się z innymi, designerskimi dodatkamiwystroju. Idealnie sprawdzi się w pokoju kąpielowym, utrzymanym między innymi w czarno-białej, szarej, błękitnej i naturalnej kolorystyce.

 

Indywidualne dopasowanie

Dzięki wielu opcjom wyboru poszczególnych elementów, kabinę dopasujemy do każdej aranżacji. Możemy zamówić ją w niestandardowych wymiarach i dobrać kolor szkła. Do wyboru mamy kilka wariantów - szkło przejrzyste, brązowe, grafitowe, satynowe lub UltraClear (charakteryzujące się wyjątkową jasnością i kryształową przejrzystością). Kabiny z tej serii można zamówić także z profilami pionowymi, wykonanymi w technologii Chrome+, polegającej na pokryciu tych elementów warstwą chromową, dającą większy połysk. Fuenta New KDJ+S wykonana jest z bezpiecznego, hartowanego szkła o grubości 6mm, które zostało pokryte hydrofobową powłoką ochronną EasyClean. Dzięki niej, nie osadzają się na nim trudne do usunięcia osady, ponieważ krople wody spływają z jego powierzchni. Utrzymanie kabiny w czystości ułatwiają też zawiasy zlicowane z taflą szkła.

Najciekawszy produkt do łazienek w 2015 roku

Kabina Fuenta New KDJ+S zdobyła uznanie użytkowników i wygrała plebiscyt „Design dla Konesera 2015. Piękno, Innowacja, Prestiż”, w którym wybierane są najciekawsze produkty na rynku wnętrzarskim i budowalnym. Konkurs organizowany jest przez „Dobre Wnętrze”, nowoczesny magazyn o aranżacji wnętrz.

Oceń poradę: Przydatna Nie polecam

Komentarze

Zostaw komentarz:


Najnowsze porady