aranżacje

Znaleziono: 8
Porada id 7153 Odkrywamy potencjał szkła w aranżacji łazienki
J2CD | 2023-07-04
Do niedawna utożsamiane głównie z kruchością, od kilku dekad znajduje coraz szersze zastosowanie w aranżacji wnętrz. Szkło – ten niezwykle wdzięczny materiał cieszy się wyjątkowym uznaniem oraz rosnącą popularnością także wśród użytkowników łazienek. Szklane oprawy świetlne, dekoracyjne płytki czy elementy konstrukcji kabin – to tylko wybrane przykłady jego funkcjonalności. Warto odkryć jego potencjał w aranżacji łazienek. czytaj »
Porada id 7118 Abstrakcja, znaki czasu i efekt na mur-beton – 3 pomysły na oryginalną aranżację łazienki
J2CD | 2023-04-24
Poszukiwanie inspiracji to jeden z pierwszych etapów procesu urządzania wnętrz. Ich źródłem są m.in. trendy, dzięki którym wiemy, co jest atrakcyjne, popularne, en vogue. Ale czy zawsze, to, co modne, jest nam bliskie? Aranżując przestrzeń sanitarną możemy czerpać z bogactwa otoczenia – natury, sztuki, kultury, jak również odwoływać się do własnych pasji, obserwacji czy ulubionych motywów. Oto nasze propozycje na aranżację oryginalnej łazienki! czytaj »
Porada id 7104 Zmysły mają głos, czyli łazienka niczym domowe SPA
J2CD | 2023-02-24
Wzrok, słuch, zapach, dotyk - w świecie doznań i przyjemności nasze zmysły odgrywają istotną rolę. Dzięki nim czujemy i doświadczamy. Pozbywamy się negatywnych emocji i ładujemy dobrą energią. Przestrzenią, w której możemy odnaleźć wewnętrzną harmonię, jest m.in. łazienka. Odpowiednio zaaranżowana pozwala zapomnieć o codziennych wyzwaniach i poczuć się jak na rajskiej wyspie. czytaj »
Porada id 7096 Sposób na zimowe wnętrza: pastele
buenavista | 2023-01-27
Po zjedzeniu ostatnich pierniczków i uprzątnięciu świątecznych dekoracji często pojawia się uczucie pustki. W mieszkaniu, które jeszcze niedawno pachniało choinką i było rozświetlone nastrojowymi lampkami, nagle czegoś zaczyna brakować. Do tego krótkie, chłodne dni i wszechobecna szarość – styczeń i luty to niełatwy czas. Dlatego warto uprzyjemnić sobie oczekiwanie na wiosnę i rozjaśnić sobie codzienność, a przynajmniej wnętrza. Jak? Pastelami! czytaj »
Porada id 7079 Łazienka A.D. 2022 – raport TECE x KODO
J2CD | 2022-12-07
Zbliżający się koniec roku to czas podsumowań – także w branży wnętrzarskiej. Aby poznać kierunki w aranżacji łazienek w 2022 roku, firma TECE zaprosiła do badania pracownię KODO. Wzięło w nim udział kilkunastu architektów, którzy przeanalizowali łącznie ponad 130 zrealizowanych projektów pomieszczeń sanitarnych. Oto jak urządzaliśmy łazienki w mijającym roku. czytaj »
Porada id 5808 Piękny dom bez przeszkód. Designerskie wnętrze dla seniora
SferaPRT | 2017-10-20
Projektanci wnętrz coraz częściej pochylają się nad potrzebami osób starszych i niepełnosprawnych. Ortopedyczny materac w sypialni, antypoślizgowa kabina prysznicowa i bezprogowe drzwi to już podstawy, których nie może zabraknąć w domu przyjaznym seniorowi. Jak jednak sprawić, by wnętrze było nie tylko praktyczne, ale też atrakcyjne wizualnie? czytaj »
Porada id 4798 Jak urządzić nowoczesny pokój kąpielowy
SferaPRT | 2016-02-01
Pokój kąpielowy to więcej niż łazienka. Warto więc zadbać o to, by było nie tylko funkcjonalne, ale również stylowe i klimatyczne. Z myślą o najnowszych trendach w urządzaniu tych pomieszczeń, projektanci Radaway stworzyli kabinę Fuenta New KDJ+S. czytaj »
Porada id 4631 Jesień może być… przytulna
Gastrosfera | 2015-11-26
Wczesna, polska jesień ze swoją niepowtarzalną feerią złocistych barw, sprawia, że zwykle spacery zyskują niebanalną oprawę... Szkoda tylko, że na tak krótko. Kiedy jednak zamiast żółto-czerwonego kolażu, za oknem mamy już szarą pluchę, możemy sami zadbać o to, by złota, ciepła jesień z powrotem zawitała do naszego wnętrza. czytaj »
Znaleziono: 8