andrzejki

Znaleziono: 16
Porada id 5349 Andrzejkowe przepisy na ostatnią chwilę!
Gastrosfera | 2016-11-29
30 listopada zbliża się wielkimi krokami, a Ty nie masz pomysłu na kulinarne pyszności? Specjalnie dla tych, którzy jeszcze nie zdążyli przygotować się na imieniny św. Andrzeja przedstawiamy 3 alternatywne i proste przepisy na Andrzejki, które doskonale sprawdzą się jako przekąski finger-food! Skorzystaj z naszych propozycji na magiczne dania i zaskocz znajomych! Przepisy poleca Robert Muzyczka, Szef Kuchni Dworu Korona Karkonoszy! czytaj »
Porada id 5343 Andrzejkowe święto
Gastrosfera | 2016-11-25
Woskowe figurki, przebijanie szpilką serca, obierki z jabłek czy długi wąż z butów. Nie ma wątpliwości, to oczywiście Andrzejki! Popularny i wyczekiwany - zwłaszcza wśród najmłodszych, 29 dzień listopada zdaje się być jednocześnie tym najbardziej magicznym w całym roku. To zasługa zarówno pomysłowych oraz hucznych zabaw, jak i niezwykle charakterystycznego klimatu obecnego podczas wigilii św. Andrzeja. A ta…tuż, tuż! czytaj »
Chemia i jedzenie Andrzejkowe przekąski na ostatnią chwilę
Gastrosfera | 2015-11-30
Andrzejki – wieczór wróżb i hucznych zabaw. Noc, w którą możemy dowiedzieć się kto będzie naszym partnerem na całe życie oraz ile szczęścia czeka na nas w nadchodzącym nowym roku. Ta magiczna noc to świetny pretekst do spotkań z przyjaciółmi, a skoro spotkania, to obowiązkowo musimy zorganizować odpowiednie przekąski. A skoro przekąski, to tylko finger food! czytaj »
Chemia i jedzenie Andrzejki – wieczór wróżb, magii i… przekąsek!
Gastrosfera | 2015-11-30
Wróżby z wosku, ścieżka z butów, karteczki z imionami, czy przewidywanie przyszłości z fusów po kawie – z tego wręcz słyną Andrzejki, czyli imieniny Andrzeja. Dodajmy do tego jeszcze barwne i nietuzinkowe przebrania oraz makijaże, ciekawie przystrojone wnętrze i przepyszne przekąski, a ostatni wieczór listopada może być niezapomniany. czytaj »
Potrawy na imprezę andrzejkową dla dzieci
Poradopedia.pl | 2012-11-29
Organizując Andrzejki dla dzieci, trzeba zadbać o dobrą zabawę ale też odpowiednie menu. W naszej poradzie znajdziesz kulinarne pomysły specjalnie na tę okoliczność. czytaj »
Jak zorganizować zabawę andrzejkową dla dzieci?
Poradopedia.pl | 2012-11-29
W Andrzejki bawią się nie tylko dorośli, ale też dzieci. I własnie z myślą o tych najmłodszych, podpowiadamy jak zorganizować udaną imprezę. czytaj »
Jak samemu zrobić runy do wróżenia?
Poradopedia.pl | 2011-11-28
Runy to prawdziwy, magiczny alfabet. Przeczytaj naszą poradę a dowiesz się, jak samemu je wykonać. czytaj »
Świeca Pomysły na Andrzejki
Poradopedia.pl | 2011-11-17
Andrzejki to wyjątkowa noc - pełna magii. Pomysłów na jej spędzenie może być wiele. Przeczytaj poradę i zapoznaj się z naszymi propozycjami zabaw i wróżb Andrzejkowych. czytaj »
Jak lać wosk?
Iza_B | 2010-11-23
Andrzejki to wieczór wypełniony wróżbami, z których najpopularniejszą jest lanie wosku. Samo przygotowanie jest proste i zajmuje niewiele czasu. czytaj »
Jakie znacie wróżby Andrzejkowe?
meggy16 | 2007-11-29
Ja znam taką wróżbę przeznaczoną tylko dla niezamężnych panien: Panny układają but jeden za drugim w kolejności i panna, której... czytaj »
Znaleziono: 16