aromaterapia

Znaleziono: 5
Miły zapach w domu - samodzielne odświeżacze powietrza
Poradopedia.pl | 2013-01-02
Chciałbyś, aby w Twoim domu zawsze unosił się przyjemny zapach? Zamiast wydawać pieniądze na gotowe, nie zawsze skuteczne i bezpieczne dla zdrowia odświeżacze powietrza, spróbuj samodzielnie je wykonać, używając naturalnych składników. czytaj »
Aromaterapia w domu - propozycje
Poradopedia.pl | 2012-12-06
Aromaterapia to same korzyści - leczy różne dolegliwości, poprawia samopoczucie, wypełnia pomieszczenia wspaniałymi zapachami. Ty też możesz przekonać się o jej zaletach, stosując niektóre zabiegi we własnym domu. czytaj »
Aromaterapia Aromaterapia - co powinieneś wiedzieć
Poradopedia.pl | 2012-12-06
Fizyczne oraz psychiczne dolegliwości można leczyć na różne sposoby. Jednym z nich jest aromaterapia - naturalna metoda, która cieszy się dużą popularnością. Podpowiadamy, na co pomaga i komu służy leczenie zapachami. czytaj »
Kobieta i niebo Jak dodać sobie energii?
Poradopedia.pl | 2012-04-24
Są różne sposoby na to, by dodać sobie energii. Jeśli nic Ci się nie chce - na nic nie masz siły ani ochoty, skorzystaj z naszych rad, aby poprawić swoje samopoczucie. czytaj »
Jak zrobić naturalny odświeżacz powietrza?
Poradopedia.pl | 2012-02-27
Jednym ze sposobów na pozbycie się brzydkich zapachów w domu, jest używanie odświeżaczy powietrza. Niestety, te ze sklepowych półek są drogie i często niebezpieczne dla naszego zdrowia. Podpowiadamy więc, jak samemu zrobić odświeżacz, wyłącznie na bazie naturalnych składników. czytaj »
Znaleziono: 5