badania

Znaleziono: 7
Badanie zdrowia mężczyzny Perspektywy i przyszłość badań nad dziedziczeniem chorób
awilk | 2023-11-06
Dziedziczenie chorób jest jednym z najważniejszych obszarów badań medycznych, które mają na celu zrozumienie, jak geny wpływają na nasze zdrowie. Badania nad dziedziczeniem chorób mają ogromne znaczenie dla rozwoju medycyny i pomagają w diagnozowaniu, leczeniu i zapobieganiu wielu chorobom. czytaj »
Kobieta Chcesz mieć piękne, zdrowe włosy? Odwiedź trychologa!
Porady | 2017-04-04
Trychologia to dziedzina nauki, która ciągle się rozwija, ponieważ jest bardzo potrzebna coraz większej liczbie pacjentów mających problemy z włosami. Kim jest trycholog? Jak należy przygotować się do pierwszej wizyty? Na te pytania odpowiada Anna Kuznetsova – specjalista trycholog z kliniki dr Beata Dethloff. czytaj »
Laboratorium Interpretacja wyników cytologii
Poradopedia.pl | 2013-07-01
Cytologia to badanie, któremu każda dorosła kobieta powinna regularnie się poddawać. Niezwykle ważna w tym przypadku jest prawidłowa interpretacja wyników. czytaj »
Badanie zdrowia mężczyzny Kolonoskopia - kiedy i dlaczego warto się zbadać
Poradopedia.pl | 2013-04-03
Z naszej porady dowiesz się, czym jest kolonoskopia i do kogo szczególnie adresowane jest to badanie. czytaj »
Zdrowe serce Kiedy się badać - profilaktyczne badania zdrowia
Poradopedia.pl | 2012-09-27
Badania profilaktyczne mogą uchronić przed wieloma poważnymi chorobami, dlatego regularne ich wykonywanie jest bardzo istotne. O tym, kiedy i jakim badaniom się poddać, przeczytasz w naszej poradzie. czytaj »
Badanie piersi Kiedy się badać - profilaktyczne badania zdrowia dla kobiet
Poradopedia.pl | 2012-09-25
Zapoznaj się z kalendarium badań profilaktycznych dla kobiet. Dzięki regularnym badaniom i poświęcaniu odpowiedniej uwagi swojemu ciału możesz uchronić się przed wieloma poważnymi chorobami. czytaj »
Badanie zdrowia mężczyzny Kiedy się badać - profilaktyczne badania zdrowia dla mężczyzn
Poradopedia.pl | 2012-09-25
Zapoznaj się z kalendarium badań profilaktycznych dla mężczyzn - pamiętaj, że mogą one uchronić Ciebie przed wieloma poważnymi chorobami, dlatego regularne ich wykonywanie jest bardzo istotne. czytaj »
Znaleziono: 7