bagaż

Znaleziono: 9
Porada id 3828 Z bagażem za pan brat!
Outletszop | 2014-08-25
Słońce, plaża, spacery po górach, sport. To tylko kilka słów-kluczy w naszych wakacyjnych słownikach. Jednak do tych przyjemności trzeba się dobrze przygotować. Nie raz myśl o spakowaniu walizki przed wyjazdem spędzała Ci sen z powiek? Każdy z nas wie, że wszystko może się przydać, są rzeczy ważne i ważniejsze, żadna nie jest niepotrzebna. Czas powiedzieć ‘stop’ i zaplanować to tak, aby wyruszyć w podróż nie martwiąc się o nic. czytaj »
Podróżna kłódka Yale z zatrzaskiem i certyfikatem TSA – bagaż pod szczególną ochroną
ciekawe_informacje | 2014-08-04
W podręcznych torbach podróżnych przewozimy najczęściej rzeczy pierwszej potrzeby oraz przedmioty, które powinny być dodatkowo zabezpieczone – np. prywatne lub służbowe dokumenty. Doskonałym rozwiązaniem dla osób, które podróżują często nie tylko w celach turystycznych, jest certyfikowana, zatrzaskowa kłódka podróżna marki Yale. Łatwy w obsłudze mechanizm urządzenia oraz jego smukła, elegancka forma stanowią praktyczne rozwiązanie zabezpieczające zawartość każdego bagażu. czytaj »
Podróż samochodem z rodziną Co zabrać ze sobą na wakacje?
Poradopedia.pl | 2012-05-30
Udając się na wymarzony urlop, często pakujemy rzeczy które do niczego nam się nie przydadzą, a zapominamy o tych naprawdę ważnych. Podpowiadamy więc, co ze sobą zabrać aby wakacje były w pełni udane. czytaj »
Jakie są rodzaje ubezpieczeń turystycznych?
Poradopedia.pl | 2012-04-12
Biura podróży przyciągają klientów atrakcyjną ofertą, również w zakresie ubezpieczeń turystycznych. Przed wyjazdem, warto więc zapoznać się z dostępnymi ubezpieczeniami i wykupić stosowne dla siebie. czytaj »
Samolot na lotnisku Bagaż podręczny w samolocie - co można zabrać?
Poradopedia.pl | 2011-09-16
Przed Tobą rejs samolotem? Sprawdź co możesz zabrać do samolotu a czego nie wolno Ci spakować do bagażu podręcznego. czytaj »
Spakowana walizka Ubezpieczenie bagażu przed podróżą - co warto wiedzieć?
Poradopedia.pl | 2011-07-12
W każdej podróży mogą zdarzyć się różne, nieprzewidziane sytuacje. Do tych najmniej przyjemnych z pewnością należy kradzież bądź utrata bagażu. Jak zabezpieczyć swoje osobiste rzeczy od skutków nieszczęśliwych wypadków lub zdarzeń losowych? Przeczytaj naszą poradę i dowiedź się więcej. czytaj »
Lotnisko - terminal check-in Jak zabezpieczyć bagaż przed podróżą samolotem?
misia237 | 2010-02-18
1. Upewnij się, że wartościowe przedmioty trzymasz w bagażu podręcznym, ewentualnie kup sobie walizkę na szyfr lub kłódkę. W ten... czytaj »
Czy można przewozić mini wieżę w odprawianym bagażu podróżując samolotem?
zaba | 2006-08-19
W bagażu nie można przewozić przewozić przedmiotów charakteryzujących się silnym polem magnetycznym, a mini wieża - przynajmniej głośniki do takich należy... czytaj »
Czy podczas podróży samolotem bagaż podręczny ma swoje ograniczenia wagowe?
gingers | 2006-05-08
Najczęściej stosowany limit to 5 kg. Jednakże każda linia lotnicza może wprowadzić własne ograniczenia w tym względzie. czytaj »
Znaleziono: 9