bieganie

Znaleziono: 10
Chodzenie w butach Jeżeli chcesz schudnąć i być zdrowszy spacer może być lepszy od biegania
Poradopedia.pl | 2016-03-21
Myślisz o uprawianiu sportu, żeby zrzucić zbędne kilogramy i być zdrowszy? Bieganie niekoniecznie musi być dla Ciebie najlepszym wyborem. Zwykły spacer może okazać się lepszą i zdrowszą decyzją. czytaj »
Jogging - bieganie Czy można ćwiczyć podczas przeziębienia?
Poradopedia.pl | 2013-07-23
Jeżeli uprawiasz regularnie sport, podczas przeziębienia możesz zastanawiać się, czy lepiej przerwać ćwiczenia czy dalej je kontynuować. Co jest lepsze dla Twojego zdrowia? czytaj »
Jak przygotować się do maratonu?
Poradopedia.pl | 2012-08-04
Każdy z nas może zostać maratończykiem, jeśli odpowiednio się do tego przygotuje. Tylko ciężkie treningi, przez długie tygodnie, pozwolą zmierzyć się z kilkudziesięciokilometrową trasą biegu. czytaj »
Motywacja, czyli porady dla leniwych.
Kuba | 2010-03-12
Wyjście na trening w deszczowy dzień może odstraszyć niejednego biegacza, podobnie jak ćwiczenia brzuszków w sobotni poranek. Oto kilka rad dla leniwych. czytaj »
Jak czerpać radość z biegania?
jakbiegacpl | 2010-02-24
Nie każdy początkujący biegacz potrafi cieszyć się z wysiłku fizycznego. Nie ma w tym nic dziwnego zwłaszcza, że większość z nas zaczyna biegać pod wpływem sezonowej mody. czytaj »
Jak przebiec maraton?
jakbiegacpl | 2010-02-17
Oglądając maraton w telewizji zastanawiasz się, czy dałbyś radę go przebiec? Wystarczy jeden prosty krok- spróbować się z nim zmierzyć. czytaj »
Jak biegać szybciej
jakbiegacpl | 2010-02-17
Nieważne, czy ścigasz się z grubą sąsiadką, czy krajową czołówką maratończyków- szybsze bieganie to Twój cel- nie oszukujmy się. Dowiedz się, jak biegać szybciej od innych. czytaj »
Jak biegać z pulsometrem aby schudnąć
jakbiegacpl | 2010-02-15
Pulsometr to dziś (prócz dobrych butów biegowych) podstawowy gadżet biegacza. Zwiększy on znacznie Twoje rezultaty biegowe i pomoże schudnąć. czytaj »
Jogging Jak biegać, żeby schudnąć i spalić tłuszcz.
jakbiegacpl | 2010-02-14
Jak biegać, żeby schudnąć - oto jest pytanie. Aby spalić tłuszcz, zrzucić brzuch, schudnąć w udach i pośladkach nie wystarczy biegać. Trzeba biegać mądrze. Biegaj tak, aby móc rozmawiać swobodnie. Jeśli możesz- kup pulsometr. czytaj »
Jogging Jak zacząć biegać - jogging na zdrowie
Poradopedia.pl | 2009-02-08
Jogging to wspaniałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą dbać o zdrowie i swoją kondycję. W przeciwieństwie do wielu dyscyplin sportowych... czytaj »
Znaleziono: 10