biuro

Znaleziono: 5
Biuro w domu Biurka szyte na miarę: Indywidualne podejście do aranżacji biura
miladesign | 2023-07-05
W dzisiejszych czasach, kiedy coraz więcej osób pracuje w domu lub po prostu potrzebuje wygodnego miejsca do nauki lub twórczej pracy, biurka stają się niezwykle istotnym elementem wyposażenia wnętrz. Moda na biurka szyte na miarę zdobywa coraz większą popularność. czytaj »
Porada id 5970 Technologia cyfrowa niszczy wzrok! Dowiedz się, co to jest cyfrowe zmęczenie wzroku i czy dotyka również Ciebie.
mniam | 2018-05-02
Cyfrowe zmęczenie wzroku to kolejna dolegliwość, dołączająca do niechlubnego grona problemów cywilizacyjnych. Cierpią na nią coraz młodsze osoby, a jej rozprzestrzenianie się jest tak szybkie jak rozwój nowoczesnych technologii. czytaj »
Porada id 5935 Oczy na etacie, czyli jak dbać o wzrok w pracy?
mniam | 2018-03-09
W obecnych czasach trudno wyobrazić sobie biura, sklepy oraz wiele innych miejsc pracy bez komputerów i urządzeń elektronicznych - są to podstawowe narzędzia pracowników, obsługiwane codziennie przez wiele godzin. czytaj »
Oświetlenie w pracy - jasna strona pracy biurowej
inplusPR | 2013-02-18
Właściwe oświetlenie to jeden z najważniejszych czynników wpływających na komfort i efektywność pracy, zwłaszcza, gdy większą część dnia spędzamy przed komputerem. Szukając funkcjonalnych rozwiązań, wcale nie musimy rezygnować z estetyki i nowoczesnego wzornictwa. czytaj »
Feng shui w pracy, czyli co zmienić, aby odnieść sukces w życiu zawodowym?
andy357 | 2008-04-10
1) Organizacja biurka - zacznij od otoczenia swojego biurka. Uporządkuj je, odpowiednio ustaw rzeczy, aby był na nim ład i porządku... czytaj »
Znaleziono: 5