biuro

Znaleziono: 4
Porada id 5970 Technologia cyfrowa niszczy wzrok! Dowiedz się, co to jest cyfrowe zmęczenie wzroku i czy dotyka również Ciebie.
mniam | 2018-05-02
Cyfrowe zmęczenie wzroku to kolejna dolegliwość, dołączająca do niechlubnego grona problemów cywilizacyjnych. Cierpią na nią coraz młodsze osoby, a jej rozprzestrzenianie się jest tak szybkie jak rozwój nowoczesnych technologii. czytaj »
Porada id 5935 Oczy na etacie, czyli jak dbać o wzrok w pracy?
mniam | 2018-03-09
W obecnych czasach trudno wyobrazić sobie biura, sklepy oraz wiele innych miejsc pracy bez komputerów i urządzeń elektronicznych - są to podstawowe narzędzia pracowników, obsługiwane codziennie przez wiele godzin. czytaj »
Oświetlenie w pracy - jasna strona pracy biurowej
inplusPR | 2013-02-18
Właściwe oświetlenie to jeden z najważniejszych czynników wpływających na komfort i efektywność pracy, zwłaszcza, gdy większą część dnia spędzamy przed komputerem. Szukając funkcjonalnych rozwiązań, wcale nie musimy rezygnować z estetyki i nowoczesnego wzornictwa. czytaj »
Feng shui w pracy, czyli co zmienić, aby odnieść sukces w życiu zawodowym?
andy357 | 2008-04-10
1) Organizacja biurka - zacznij od otoczenia swojego biurka. Uporządkuj je, odpowiednio ustaw rzeczy, aby był na nim ład i porządku... czytaj »
Znaleziono: 4