czyszczenie

Znaleziono: 23
(bez nazwy) Jak pozbyć się plam z czekolady?
vbn765 | 2020-10-27
Plamy po czekoladzie nie jest łatwo sprać. Często nie schodzą w zwykłym praniu. Jeżeli Twoje plamy nie zniknęły po praniu w pralce, polecam czytaj »
Porada id 5654 Grill w porządku, czyli sposoby na szybkie i skuteczne czyszczenie
Gastrosfera | 2017-06-20
Uwielbiamy grillować, ale trochę mniejszą przyjemność sprawia nam już czyszczenie sprzętu. A zadbany grill to przecież jeden z warunków udanej zabawy na świeżym powietrzu. Odpowiednio zakonserwowany i utrzymany w czystości sprawi, że posiłki będą smaczne i zdrowe. Utrzymanie go w porządku wcale nie musi wymagać dużych nakładów pracy. Sprawdźcie nasze sposoby na szybkie i skuteczne czyszczenie grilla. czytaj »
Porada id 5099 Jak czyścić i konserwować różne typy grilla?
Gastrosfera | 2016-07-26
Sezon na wielkie grillowanie w pełni. Grill znajdziemy prawie w każdym polskim ogródku, gdzie jest obowiązkowym elementem wyposażenia. Pieczenie na ruszcie stało się na przestrzeni lat formą rozrywki i relaksu, a jedzenie jednym z ulubionych. I tak jak grillowanie to sama przyjemność, to czyszczenie sprzętu nie należy już do tak lubianych czynności. czytaj »
Porada id 4789 Jak zadbać o kabinę prysznicową?
SferaPRT | 2016-01-29
Jak utrzymać kabinę w czystości i pozbyć się zacieków? Na szczęście istnieje kilka sprawdzonych sposobów, by poradzić sobie z tym problemem i sprawić, by szkło kabiny prysznicowej długo pozostawało przejrzyste. czytaj »
Kominek Kominek w sezonie. Jak o niego dbać?
SferaPRT | 2015-12-30
Prawidłowe użytkowanie kominka wydaje się dość proste. Jednak dzięki odpowiedniemu przygotowaniu do sezonu, w którym będzie on najbardziej eksploatowany, możemy wpłynąć na większą wydajność tego urządzenia. Jak zatem to robić i dlaczego odpowiednie czyszczenie kominka jest tak istotne? czytaj »
(bez nazwy) Jak czyścić i dbać o blaty z granitu?
Poradopedia.pl | 2013-09-06
Blaty z granitu bardzo dobrze prezentują się w kuchni i są bardzo trwałe. Przeczytaj jak o nie dbać. czytaj »
Reflektory samochodowe Jak wyczyścić stare reflektory samochodowe?
Poradopedia.pl | 2013-05-31
Z czasem reflektory samochodowe świecą coraz gorzej ze względu na powstające na nich zabrudzenia i rysy. Można się z tym uporać, nawet tanimi domowymi sposobami. czytaj »
Czyszczenie grilla - jak się do tego zabrać
Poradopedia.pl | 2013-05-06
Po udanym grillowaniu przychodzi czas na dokładne umycie urządzenia oraz wszystkich akcesoriów. Podpowiadamy, jak to zrobić. czytaj »
Buty z nubuku Czym usunąć sól z butów?
Poradopedia.pl | 2013-02-28
Sól wysypywana zimą na chodniki działa niszcząco na nasze buty i jest przyczyną pojawiania się na nich brzydkich, białych zacieków. Na szczęście można się ich pozbyć, stosując proste domowe sposoby. czytaj »
Buty z nubuku Jak usunąć brzydki zapach z butów?
Poradopedia.pl | 2013-02-01
Zapach z przepoconego obuwia to nic przyjemnego. Jeśli nie wiesz jak poradzić sobie z tym problemem, wykorzystaj nasze sposoby. czytaj »
Znaleziono: 23