dobre maniery

Znaleziono: 8
Jak się zachować podczas romantycznej kolacji we dwoje?
Sfera | 2013-02-07
Nie martw się, jeżeli stoliki w najlepszych restauracjach są już zarezerwowane. Najlepszą formą spędzenia wieczoru we dwoje jest spotkanie w domowym zaciszu. Radzimy jak się zachować, aby nie popełnić faux-pas podczas kolacji w cztery oczy. czytaj »
Jak witać się z księdzem?
Poradopedia.pl | 2012-06-09
Często, na widok księdza nie wiemy jakich słów użyć, aby odpowiednio się z nim przywitać. Podpowiadamy więc, kiedy należy używać chrześcijańskich pozdrowień, a kiedy nie przystoi tego robić. czytaj »
Ręka na powitanie Savoir vivre - przejście na "Ty"
Poradopedia.pl | 2012-02-15
Proponując komuś przejście na "Ty" warto najpierw zapoznać się z zasadami dobrych manier. Podpowiadamy, kto jako pierwszy powinien wyjść z propozycją mówienia sobie po imieniu. czytaj »
Dzieci w przedszkolu Dzieci a savoir vivre - kiedy i jak uczyć dziecko dobrych manier?
Poradopedia.pl | 2011-10-03
To jak zachowujemy się w dorosłym życiu zależy od tego jak zostaliśmy wychowani. Ważne jest aby uczyć dziecko dobrych manier od najmłodszych lat. Podpowiadamy, kiedy zacząć i jak wpajać dziecku zasady savoir vivre. czytaj »
Zaproszenie na ślub i wesele Jak zapraszać gości?
Poradopedia.pl | 2011-09-04
Planujesz ważne spotkanie, uroczystą kolację a może ślub? Zapoznaj się z zasadami savoir vivre, dotyczącymi zapraszania gości. czytaj »
Jak się zachować na pogrzebie?
Poradopedia.pl | 2011-08-30
Ceremonii pogrzebowej powinny towarzyszyć pewne zachowania, zgodne z zasadami savoir vivre. Niestety nie zawsze wiemy co na siebie włożyć czy jakich słów użyć składając kondolencje. Podpowiadamy więc jak się zachowywać podczas pogrzebu, aby nikogo nie urazić swoim postępowaniem czy wyglądem. czytaj »
Sztućce Jak się zachować przy stole?
Poradopedia.pl | 2011-08-02
Przeczytaj naszą poradę i zapoznaj się z zasadami zachowania się przy stole. czytaj »
Sztućce Jak się zachować na przyjęciu?
Poradopedia.pl | 2011-03-19
Przyjęcia możemy podzielić na takie, które odbywają się na stojąco oraz na siedząco. Aby przyjęcie było w pełni udane należy je odpowiednio zaplanować i zorganizować. Zasady savoir vivre w tym przypadku dotyczą nie tylko gości ale też gospodarzy. czytaj »
Znaleziono: 8