email

Znaleziono: 7
Email Jak wyłączyć filtr spamu w poczcie Google (Gmail)
Poradopedia.pl | 2013-10-10
Poczta GMail bardzo dobrze radzi sobie ze spamem, czasami jednak do folderu SPAM wpada zbyt dużo wiadomości, a w innych sytuacjach możesz potrzebować całkowitego wyłączenia filtrów antyspamowych. czytaj »
Emotikony - znaczenie
Poradopedia.pl | 2012-09-29
Za pomocą emotikonów możemy wyrażać różne uczucia, które w danym momencie nam towarzyszą. Rozmawiając z drugą osobą na gg, czacie lub wysyłąjąc do niej wiadomość sms, możemy pokazać jak bardzo cieszymy się lub jesteśmy źli - jednym znakiem zastąpimy kilka słów. czytaj »
WWW - World Wide Web Popularne skróty używane w poczcie email i na listach dyskusyjnych - ROTFL, IMHO, BTW, FYI itp.
Poradopedia.pl | 2012-07-26
W sieci możesz spotkać wiele skrótów, których zrozumienie sprawia początkowo trudność. Poznaj najpopularniejsze IMHO skróty, a BTW GOK czy wszystkie! czytaj »
Komputer i internet w pracy Internet w pracy - jak nie marnować czasu
Poradopedia.pl | 2009-03-20
Dostęp do Internetu w miejscu pracy z pewnością przynosi wiele korzyści - w przypadku wielu branż czy stanowisk stanowi wręcz niezbędne... czytaj »
Email Spam - jak nie złamać prawa korzystając z poczty elektronicznej
Poradopedia.pl | 2008-05-01
Przekleństwem poczty elektronicznej jest spam - praktycznie każdy właściciel konta email miał okazję dostać niechciane wiadomości, a skala tego zjawiska rośnie wraz z rozwojem Internetu. czytaj »
Email w pudełku Phishing - jak nie dać się oszukać
Poradopedia.pl | 2008-05-01
Phishing odnosi się do wyłudzania poufnych informacji poprzez wprowadzenie użytkownika w błąd. Określenie tłumaczy się zazwyczaj jako password harvesting fishing (łowienie haseł). Przeczytaj jak się przed nim bronić. czytaj »
Email Jak korzystać z poczty elektronicznej - netykieta / etykieta
Poradopedia.pl | 2008-04-30
Jak korzystać z poczty elektronicznej, aby uszanować i nie obrazić naszych adresatów, a co więcej zrobić na nich dobre wrażenie. czytaj »
Znaleziono: 7