fitness

Znaleziono: 7
Porada id 5411 Porządki w dobrej formie, czyli jak sprzątać, żeby schudnąć
Gastrosfera | 2017-01-13
Jakakolwiek aktywność fizyczna z pewnością jest lepsza od żadnej. Dlaczego więc nie połączyć pożytecznego z… pożytecznym? Kiedy na co dzień brak nam czasu na zajęcia sportowe, nawet prozaiczne czynności, takie jak domowe porządki, mogą przyczynić się do zgubienia nadprogramowych kilogramów. czytaj »
Pierwsze kroki w klubie fitness
inplusPR | 2013-03-29
Obawy przed kontuzjami i przemęczeniem czy brak wiary we własne siły to najczęstsze powody, dla których rezygnujemy z uprawiania sportu. Radzimy, jak przełamać strach i bezpiecznie stawiać pierwsze kroki na ścieżce do sprawności fizycznej i zgrabnej sylwetki. czytaj »
Mity na temat klubów fitness
inplusPR | 2013-03-11
Świadomość polskiego społeczeństwa w dziedzinie zdrowia i aktywnego trybu życia systematycznie rośnie. Kluby fitness mnożą się jak grzyby po deszczu, budując wokół siebie coraz większą społeczność entuzjastów. Jak natomiast przekonać tych, którzy o nowoczesnych klubach wciąż myślą stereotypowo? czytaj »
Przepis na piękną sylwetkę
inplusPR | 2013-02-27
Szczupła, wymodelowana sylwetka, której nie powstydzisz się na plaży czy w dopasowanej sukience? Oto przepis, który pozwoli Ci osiągnąć efekty w krótkim czasie. czytaj »
Kobiece nogi Jak wyszczuplić uda?
Poradopedia.pl | 2011-01-07
Każda Pani chciałaby być właścicielką szczupłych i jędrnych nóg. Jedynym sposobem, aby taki rezultat osiągnąć jest trening wzmacniający i zarazem wyszczuplający uda. Poniżej przedstawiamy kilka prostych ćwiczeń, które wykonasz we własnym zakresie: czytaj »
Jogging Jak biegać, żeby schudnąć i spalić tłuszcz.
jakbiegacpl | 2010-02-14
Jak biegać, żeby schudnąć - oto jest pytanie. Aby spalić tłuszcz, zrzucić brzuch, schudnąć w udach i pośladkach nie wystarczy biegać. Trzeba biegać mądrze. Biegaj tak, aby móc rozmawiać swobodnie. Jeśli możesz- kup pulsometr. czytaj »
Gdzie znajdę dobrą siłownię w warszawie ?
mittal | 2006-08-09
Polecam: 1) Zdrovit - http://www.zdrofit.pl/ 2) Olimpie - http://www.olimpiafitness.pl/ 3) Calypso Reebok Fitness Club, ul. Puławska... czytaj »
Znaleziono: 7