fundusze unijne

Znaleziono: 6
Dowiedz się czy możesz pozyskać dla swojej firmy dofinansowanie z PO KL
AgnieszkaG | 2011-02-16
Możliwość korzystania z funduszy unijnych jest dla małych i średnich przedsiębiorców ogromną szansą i daje im duże perspektywy rozwoju oraz poprawy konkurencyjności. czytaj »
Witam, do jakiej instytucji należy napisać podanie wraz z projektem o dofinansowanie działań związanych z innowacyjnym nauczaniem? Czy taka opcja jest możliwa?
lula78 | 2007-02-04
Aby uzyskać dofinansowanie na projekt innowacyjny możesz zgłosić się do PARP (Państwowa Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości) w ramach Programu Ścieżki od... czytaj »
Czy prowadząc firmą mogę skorzystać z funduszy unijnych na studia dla siebie lub moich pracowników?
vbn765 | 2007-01-15
Tak, oczywiście że można. Informacji trzeba szukać na stronach interesujących Cię uczelni. Wiem, że są np. dofinansowania do 80% na... czytaj »
Witam, czy ktoś orientuje się z jakiej można skorzystać pomocy finansowej (poza kredytami) na rozpoczęcie pierwszej działalności gospodarczej? Dzięki serdeczne! Pozdrawiam!
lula78 | 2006-12-31
Można napewno skorzystać z funduszy unijnych w tym względzie. Jeżeli np. byłeś zarejestrowany jako bezrobotny, to bez problemu można uzyskać... czytaj »
Jak uzyskać dofinansowanie na prowadzenie działalności gospodarczej z funduszy unijnych?
Neo200 | 2006-11-09
Jeżeli jesteś osobą bezrobotną możesz ubiegać się o dofinansowanie z UE na prowadzenie działalności gospodarczej. Aktualnie jest to kwota 11... czytaj »
Jak uzyskać dofinansowanie na prowadzenie działalności gospodarczej z funduszy unijnych?
trinity | 2006-11-09
Są następujące programy do których możemy aplikować, aby uzyskać dofinansowanie na prowadzenie działalności gospodarczej w ramach sektora małych i średnich... czytaj »
Znaleziono: 6