Kategorie

Studia

Najnowsze porady

Porada id 7426 Agrobío: Innowacyjne strategie kontroli biologicznej dla zrównoważonego rolnictwa
TClarke | 2024-03-18
Agrobío jest liderem w dziedzinie biologicznego zwalczania szkodników, stosując innowacyjne strategie w celu sprostania zmieniającym się wyzwaniom współczesnego rolnictwa, w tym zwalczania pojawiających się szkodników i poprawy bezpieczeństwa produkcji. czytaj »
Porada id 5556 Studia medyczne na Słowacji - gdzie iść na studia za granicą ?
paulinab | 2017-04-26
Rozpoczęcie studiów to trudny okres w życiu. Oznacza wiele zmian, czasem także przeprowadzkę do innego miasta, a nawet kraju. To także konieczność dopełnienia niezbędnych formalności. Nie inaczej przedstawia się sytuacja osób, których wyborem stały się studia medyczne. Gdzie na Słowacji można studiować medycynę i jak poradzić sobie z formalnościami? czytaj »
Największe błędy przed sesją egzaminacyjną
Poradopedia.pl | 2013-01-22
Egzaminy semestralne to dla większości studentów prawdziwy koszmar, który trzeba przeżyć. Dzięki naszym wskazówkom unikniesz najczęściej popełnianych błędów i z powodzeniem zaliczysz sesję. czytaj »
Książki Sesja egzaminacyjna - jak szybko i łatwo zaliczyć sesję
Poradopedia.pl | 2013-01-22
Sesja egzaminacyjna najczęściej poprzedzona jest nieprzespanymi nocami, ogromnym stresem i przemęczeniem. Ale nie musi tak być - dzięki naszym wskazówkom szybko i łatwo zaliczysz każdy egzamin. czytaj »
Studia - wyższe wykształcenie Jak studiować - poradnik dla nowych studentów
Poradopedia.pl | 2012-09-18
Studia wyższe to dla większości osób najpiękniejszy okres w życiu - ciekawi ludzie, szalone imprezy, ale też ciężka praca. Jak w tym wszystkim ma się odnaleźć nowy student? czytaj »
Studia - wyższe wykształcenie Jak oszczędzać na studiach?
Poradopedia.pl | 2012-08-28
Zdobycie dobrego wykształcenia wymaga poświęcenia czasu i pieniędzy, a większości studentom szczególnie brakuje tego drugiego. Często rezygnują ze wszystkich rozrywek i kupują najtańsze produkty żywnościowe, by mieć na książki i dojazdy na uczelnię. A przecież nawet na studiach można oszczędzać, trzeba tylko wiedzieć jak to robić. czytaj »
Przyszłościowe kierunki studiów
Poradopedia.pl | 2012-08-15
Są takie kierunki studiów po których znalezienie pracy graniczy z cudem, ale są i takie które umożliwiają szybkie zaistnienie na rynku pracy. Z naszej porady dowiesz się co warto studiować, by w przyszłości nie narzekać na bezrobocie. czytaj »
Jak dostać kredyt studencki?
Poradopedia.pl | 2012-08-06
Studia to dość kosztowna inwestycja, ale jak już się zacznie - to nie warto z nich rezygnować. Jeśli brakuje Ci pieniędzy albo chciałbyś w coś zainwestować, skorzystaj z bardzo dogodnego kredytu studenckiego. Z naszej porady dowiesz się, jakie warunki musi spełnić student, aby otrzymać taką pomoc. czytaj »
Studia - wyższe wykształcenie Jak dostać się na Harvard?
Poradopedia.pl | 2012-07-31
Marzysz o studiach w Stanach Zjednoczonych? Przeczytaj naszą poradę i dowiedz się, jakie wymagania trzeba spełnić, by dostać się na Uniwersytet Harvarda. czytaj »
Przechowywanie rzeczy w wakacje po studencku
student20126 | 2012-06-27
Latem studenci tymczasowo opuszczają akademiki i wracają w rodzinne strony do domu na wakacje lub wyjeżdżają za granicę w poszukiwaniu pracy sezonowej. Część z nich decyduje się na dłuższy pobyt za granicą w ramach programu Erasmus. Bez względu na cel podróży większość ze studentów boryka się z problemem związanym z przechowywaniem rzeczy osobistych podczas swojej nieobecności. Jak sobie z nim radzą? czytaj »

Najnowsze pytania

Szybkie rady

W tej kategorii brak jeszcze szybkich rad.

Utwórz nowy temat