goście

Znaleziono: 8
Porada id 6992 „Kapcie” dla gości. Co na ten temat mówi savoir-vivre?
buenavista | 2022-06-03
Prosić gości o zdjęcie butów czy nie? A jeśli tak, to czy proponować im kapcie? Nowe, własne, „specjalne dla gości”? Niby to nienowy problem, ale dla wielu wciąż nierozwiązany – w końcu chodzi nie tylko o nasze podejście, ale także o komfort zaproszonych osób. Jakie są możliwości i co na ten temat mówi savoir-vivre – wyjaśniamy! czytaj »
Porada id 6104 Niezapowiedziani goście? Podejmij wyzwanie i zrób porządki w 45 minut
Gastrosfera | 2018-10-17
Właśnie udało Ci się wygodnie ułożyć na kanapie i włączyć ulubiony serial, kiedy błogi spokój psuje nieoczekiwany telefon? Twoi znajomi są właśnie w okolicy i chętnie wpadną się przywitać. Ogarnia Cię lekki popłoch, bo dom wygląda jak pobojowisko. Spokojnie, nie trać głowy, kluczem do sukcesu jest właściwa strategia. Zobacz, jak wysprzątać dom w niecałą godzinę. czytaj »
Porada id 6069 Łazienka dla gości i nie tylko
J2CD | 2018-09-11
Łazienka to coraz częściej wizytówka mieszkania. Dlatego planując remont warto zwrócić uwagę na jej przeznaczenie, a w sytuacji, gdy będą korzystać z niej nie tylko domownicy, także na nieco inne wytyczne w rozmieszczeniu sanitariatów. czytaj »
Zaproszenie na ślub i wesele Jak zapraszać gości?
Poradopedia.pl | 2011-09-04
Planujesz ważne spotkanie, uroczystą kolację a może ślub? Zapoznaj się z zasadami savoir vivre, dotyczącymi zapraszania gości. czytaj »
Zasady usadzania gości przy stole weselnym
Poradopedia.pl | 2008-06-03
Jednym z ważnych elementów przygotowań do ślubu jest zaplanowanie usadzenia gości przy stołach weselnych. Wbrew pozorom nie jest to łatwa... czytaj »
Jak pozbyć się gości?
grah22 | 2007-12-04
Aby dać do zrozumienia gościom że są już nieproszeni, możemy: 1)powiedzieć że mamy za X czasu ważne spotkanie, 2... czytaj »
Jak dać do zrozumienia zasiedziałym gościom żeby sobie poszli?
gnommy21 | 2007-02-08
Sposobów może byc wiele w zależności od Twojej sytuacji, np. 1) Powiedzieć, że musisz już dziecko położyć spać/wykąpać itp... czytaj »
Jakie są zasady sadzania gości przy stole?
lula78 | 2006-10-14
Przy rozsadzaniu gości przy stole obowiązują poniższe zasady: - gości zawsze rozsadza gospodarz - gospodyni siedzi naprzeciw gospodarza - goście zagraniczni są honorowani... czytaj »
Znaleziono: 8