inspiracje

Znaleziono: 43
Porada id 7625 5 ekologicznych nawierzchni wokół domu
mniam | 2024-07-19
Są nowoczesne, modne i superekologiczne – ażurowe kostki i płyty betonowe, bo o nich mowa, doskonale nadają się do budowy zielonej, przyjaznej środowisku nawierzchni. Przyjrzyjmy się, które z nich najlepiej nadają się do wykorzystania wokół domu. czytaj »
Porada id 7586 Zielony taras potrzebny od zaraz!
mniam | 2024-06-24
Już tylko dni dzielą nas od kalendarzowego lata – to ostatni moment, żeby zbudować lub urządzić taras w ogrodzie. Podpowiadamy, jak szybko stworzyć przestrzeń, która w letnich miesiącach stanie się naszym zielonym azylem. czytaj »
Porada id 7536 5 miejsc, w których warto położyć kostki i płyty betonowe!
mniam | 2024-05-27
Na taras i patio, na ścieżkę, koło basenu i na boisko przy garażu – płyty i kostki betonowe mogą mieć szereg zastosowań w nowoczesnym ogrodzie. Przedstawiamy miejsca, w których idealnie sprawdzą się w roli nawierzchni! czytaj »
Porada id 7494 Budowa podjazdu. Jakie czynniki mają znaczenie?
mniam | 2024-04-25
Jak szeroki i długi powinien być podjazd? Z których materiałów go wykonać i jakie powinny mieć parametry? Czy ważne są spadki i odwodnienie? Budowa podjazdu może rodzić wiele pytań. Przed jej rozpoczęciem warto poznać najważniejsze aspekty z punktu widzenia funkcjonalności, komfortu użytkowania oraz estetyki przyszłego podjazdu. czytaj »
Porada id 7451 3 top trendy w aranżacji przestrzeni wokół domu 2024!
mniam | 2024-03-28
Ekologiczność rozwiązań i wielkoformatowe elementy to najpopularniejsze trendy w projektowaniu przydomowych alejek, podjazdów oraz tarasów z płyt betonowych. Poza uznanymi wzorami, warto zwrócić również uwagę na nowości 2024! czytaj »
Porada id 7406 6 pomysłów na nawierzchnię w ogrodzie
mniam | 2024-02-27
Nieważne, czy projektujemy ogród od początku, czy myślimy, co w nim zmienić w nadchodzącym sezonie. Początek roku to najlepszy moment na to, żeby zastanowić się nad tym, jaką nawierzchnię wybrać. Przyjrzyjmy się najciekawszym trendom! czytaj »
Porada id 7361 Czy można układać nawierzchnię zimą?
mniam | 2024-01-30
Ujemne temperatury powietrza, a później okresy ocieplenia i śnieg na przemian z deszczem. Niestabilne warunki atmosferyczne panujące tegorocznej zimy płatają figle wszystkim – nie tylko drogowcom, ale i budowlańcom. Czy w takim okresie warto brać się za układanie nawierzchni? czytaj »
Porada id 7318 Nawierzchnie wokół domu. Gra wzorem i kolorem
mniam | 2023-12-27
Czasy, gdy kostki i płyty były dostępne tylko w kolorze betonowej szarości, już dawno odeszły w przeszłość. Dziś paleta barw elementów betonowych jest imponująco szeroka, dzięki czemu bez problemu dopasujemy je do niemal każdej aranżacji. Podpowiadamy, jak zestawiać ze sobą kolory, tworzyć ciekawe wzory i czego lepiej unikać. czytaj »
Porada id 7215 Obrzeża i palisady. Bardziej uniwersalne niż mogłoby się wydawać!
mniam | 2023-09-26
Z reguły są niewielkie i niepozorne. Ich najważniejszym zadaniem jest wzmocnienie nawierzchni, ale można dla nich znaleźć także szereg innych zastosowań. Pokażemy na kilku przykładach, do czego jeszcze mogą przydać się betonowe obrzeża i palisady. czytaj »
Porada id 7192 Stwórz supermodny ogród!
mniam | 2023-08-25
Duże formaty, inspirujące wielokąty, płyty o wyglądzie drewna lub kamienia, nawierzchnia układana metodą „step by step” oraz betonowe meble i donice to główne trendy w aranżacji współczesnych ogrodów w stylu nowoczesnym. Podpowiadamy, jak stworzyć supermodny ogród. czytaj »
Znaleziono: 43