jadar

Znaleziono: 4
Porada id 4747 Jak dbać o nawierzchnie w ogrodzie w czasie mrozów i opadów śniegu?
SferaPRT | 2016-01-14
Kostka brukowa i nawierzchnie betonowe w ogrodzie, szczególnie zimą, narażone są na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, szkodliwą sól oraz uszkodzenia mechaniczne. Warto zatem dowiedzieć się jak temu zaradzić i co zrobić by kostka brukowa na wiosnę wyglądała jak nowa i służyła nam przez długie lata. czytaj »
Porada id 4656 Bożonarodzeniowa wizytówka, czyli pomysły na dekorację świątecznego ogrodu
SferaPRT | 2015-12-07
Boże Narodzenie to czas, w którym szczególnie dbamy o wygląd naszego otoczenia. Miasta zaczynają „błyszczeć” od świątecznych iluminacji, w galeriach pojawiają się choinki, a nasze domy zdobią światełka oraz girlandy. To znak, że gwiazdka zbliża się wielkimi krokami. Jak sprawić, aby nasz dom stał się idealną, świąteczną wizytówką? Udekoruj swój ogród i zaskocz przybyłych gości! czytaj »
Porada id 4359 Od pierwszego wejrzenia – jak dobrać odpowiedni produkt dekoracyjny na elewacje?
Sfera | 2015-08-06
Elewacja naszego domu nie tylko go ociepla, ale pełni także funkcję estetyczną. Składa się ona zazwyczaj z kilku warstw, ale przed najtrudniejszym wyborem stajemy w momencie doboru warstwy dekoracyjnej. To ona bowiem będzie zdobić nasz dom i tworzyć spójną całość z architekturą naszego otoczenia. Sprawdź jak wybrać odpowiedni produkt na elewację! czytaj »
Porada id 4166 5 KROKÓW DO IDEALNEGO KĄCIKA GRILLOWEGO W OGRODZIE
Sfera | 2015-04-14
Ogród to miejsce niezwykłe, w którym uwielbiamy wypoczywać latem. W ciepłe dni staje się on nie tylko miejscem relaksu, ale także drugą jadalnią i kuchnią, w której przygotowujemy przysmaki dla naszych gości. Poniżej przedstawiamy 5 kroków do przygotowania kącika grillowego, z którego będziemy mogli korzystać od wiosny do późnej jesieni. czytaj »
Znaleziono: 4