języki obce

Znaleziono: 12
(bez nazwy) Język ukraiński - podstawowe zwroty
Poradopedia.pl | 2020-03-11
Jako, że w Polsce mieszka już ponad 1 mln osób pochodzących z Ukrainy i z językiem tym możemy mieć coraz większą styczność, przedstawiamy najważniejsze zwroty w języku ukraińskim, które moga być dla Was przydatne. czytaj »
(bez nazwy) Dwujęzyczność jest bezpieczna
inplusPR | 2013-11-11
Co roku w pierwszych miesiącach roku szkolnego rodzi się dyskusja na temat zajęć dodatkowych dla najmłodszych. Często pojawia się w niej zagadnienie nauki języków obcych. Rodzice zastanawiają się, kiedy najlepiej ją rozpocząć. Sprawdzamy, co w tej kwestii mają do powiedzenia naukowcy. czytaj »
Dzieci,czytanie i nauka Dysleksja a nauka języków obcych
inplusPR | 2012-06-29
Aby nauka języków obcych przynosiła zadowalające rezultaty, powinna opierać się na zróżnicowanych formach aktywności – szczególnie w przypadku dzieci z dysleksją. W jaki więc sposób powinniśmy je uczyć? czytaj »
Jak zostać poliglotą?
Poradopedia.pl | 2012-05-16
Opanowanie kilku języków obcych daje satysfakcję, ale też możliwość znalezienia dobrej pracy. Przeczytaj naszą poradę i dowiedz się, jak zostać poliglotą. czytaj »
Flaga Hiszpanii Język hiszpański - podstawowe zwroty
Poradopedia.pl | 2011-07-20
Przedstawiamy najczęściej używane zwroty, które warto znać udając się do krajów hiszpańskojęzycznych. czytaj »
Flaga włoska Język włoski - podstawowe zwroty
Poradopedia.pl | 2011-07-19
Włoski jest językiem urzędowym we Włoszech, Szwajcarii, San Marino, Watykanie; można się nim porozumieć również w byłych koloniach włoskich, m.in.: Albanii, Libii czy Somalii. Poniżej przedstawiamy najczęściej używane zwroty w tym języku. czytaj »
Flaga Niemiec Język niemiecki - podstawowe zwroty
Poradopedia.pl | 2011-07-19
Poniższy artykuł ma na celu ułatwić komunikację w języku niemieckim, osobom wyjeżdżającym za granicę. Zawiera podstawowe zwroty używane w codziennym życiu. czytaj »
Flaga angielska - Wielka Brytania Język angielski - podstawowe zwroty
Poradopedia.pl | 2011-07-18
Warto uczyć się języków obcych, aby móc się swobodnie porozumiewać za granicą. Przedstawiamy podstawowe zwroty z języka angielskiego, dzięki którym będziesz mógł bez problemu zapytać o drogę lub najbliższą stację metra. czytaj »
Flaga angielska - Wielka Brytania Darmowe programy do nauki języka angielskiego dla dzieci
Poradopedia.pl | 2011-05-06
W Internecie znajduje się wiele programów umożliwiających dzieciom naukę języka angielskiego za darmo. Sprawdź jakie to programy i skąd można je pobrać. czytaj »
Darmowe programy do nauki języka angielskiego
Poradopedia.pl | 2011-05-05
Uczysz się języka angielskiego a może masz zamiar dopiero zacząć? Wypróbuj darmowe programy, dzięki którym przyswoisz angielskie słownictwo i gramatykę. czytaj »
Znaleziono: 12