kabina prysznicowa

Znaleziono: 5
Porada id 6042 Wybieramy baterię natryskową – na co warto zwrócić uwagę?
Gastrosfera | 2018-08-21
Łazienka to dla wielu z nas miejsce wyciszenia i odpoczynku po wymagającym dniu. Niektórzy odnajdują w niej energię, która pozytywnie... czytaj »
Porada id 6030 Brodziki są trendy!
BePR | 2018-08-05
Jeśli zdecydowaliśmy się na kabinę prysznicową w łazience, do wyboru pozostaje nam jeszcze odpowiedni brodzik. Tylko idealnie dopasowany zagwarantuje komfort podczas użytkowania całej przestrzeni prysznicowej. Bardzo popularne stały się ostatnio brodziki płaskie i podpłytkowe. Co warto o nich wiedzieć? czytaj »
Porada id 5743 Komfort bez barier – jak urządzić łazienkę dla osób starszych i niepełnosprawnych
Gastrosfera | 2017-08-23
O tym, jak ważnym elementem w aranżacji łazienki jest funkcjonalność zastosowanych rozwiązań, wiedzą w szczególności seniorzy i osoby zmagające się z ograniczoną sprawnością ruchową. Radzimy, jak zaaranżować łazienkę dla osób starszych i niepełnosprawnych. czytaj »
Porada id 4789 Jak zadbać o kabinę prysznicową?
SferaPRT | 2016-01-29
Jak utrzymać kabinę w czystości i pozbyć się zacieków? Na szczęście istnieje kilka sprawdzonych sposobów, by poradzić sobie z tym problemem i sprawić, by szkło kabiny prysznicowej długo pozostawało przejrzyste. czytaj »
Porada id 4352 Kabina prysznicowa na wymiar – zamówić u szklarza czy u producenta?
Sfera | 2015-07-31
W trakcie urządzania łazienki okazuje się, że warunki montażowe pomieszczenia wymagają niestandardowych rozwiązań, a kabinę prysznicową musimy wykonać na wymiar. Pojawia się dylemat – skorzystać z oferty renomowanego producenta kabin czy z usług lokalnego szklarza? Zanim podejmiemy ostateczną decyzję, warto rozważyć wszystkie „za” i „przeciw”. czytaj »
Znaleziono: 5