karmienie

Znaleziono: 6
Korzyści z karmienia piersią dla kobiety
ladycomp | 2012-11-13
Korzyści dla dziecka związane z mlekiem matki sa oczywiste i znane. A co z kobietą? Czy mama ma korzyści z karmienia maleństwa piersią? O to pytamy doradcę laktacyjnego Małgorzatę Szmygin. czytaj »
Karmienie piersią Karmienie piersią - możesz karmić piersią tak długo jak zechcesz
Wellnessday | 2012-08-07
Choć wiele mam deklaruje, że chce długo karmić piersią, rzeczywistość okazuje się dużo trudniejsza. Dlaczego tak się dzieje? czytaj »
Jak często powinno jeść niemowlę?
daisy05 | 2007-02-03
Niemowlę jeżeli jest karmione tylko piersią powinno jeść na żadanie, jednak nie rzadziej niż co 3-4 godziny, chyba że już... czytaj »
od ktorego miesiaca mozna niemowlakowi wprowadzac soczki,i jakies inne pokarmy dodam ze karmie sztucznie
lula78 | 2007-01-12
Jeżeli dziecko jest karmione sztuczne to już po 4 miesiącu można zacząć wprowadzać stałe pokarmy. czytaj »
Mój trzymiesięczny synek ma problemy z brzuszkiem,przy oddawaniu gazów strasznie płacze i się pręży,nie wiem co mam robić.pije mleko bebilon pepti,podaje mu herbatkę hipp ułatwiajaca trawienie, ale nie daje to poprawy. Czy to jest normalne u takiego maluc
lula78 | 2007-01-07
To nazwyklejsza kolka. Wiele dzieci ją ma, ponieważ układ trawienia nie jest jeszcze do końca dojrzały. Powinna minąć do ukończenia... czytaj »
Jakie prawa ma pracująca kobieta w ciąży oraz w czasie karmienia?
pitt5 | 2006-03-26
Ciąża i macierzyństwo pracownicy wiążą się z wieloma nowymi prawami i obowiązkami, jakie spotykają obie strony stosunku pracy. Poniżej przedstawiamy... czytaj »
Znaleziono: 6