karnawał

Znaleziono: 9
Porada id 5412 Karnawałowe tradycje – tak się bawimy w różnych zakątkach świata!
Gastrosfera | 2017-01-16
Tuż po hucznym Sylwestrze i wejściu w Nowy Rok z przytupem czeka nas kolejna atrakcja – taneczny karnawał! Czas balów, maskarad i przebieranych zabaw rozpoczyna się wraz z początkiem święta Trzech Króli i trwa aż do Środy Popielcowej, otwierającej 40-dniowe przygotowania do Wielkanocy. Tradycji i zwyczajów świętowania jest co niemiara, niemalże tyle ile… krajów na świecie. Chociaż w Polsce nie tak często obchodzony, w niektórych zakątkach świata karnawał to wyjątkowy czas w roku . Sami sprawdźcie! czytaj »
Impreza Jak z klasą urządzić Sylwestra i przyjęcie karnawałowe w domu?
SferaPRT | 2016-12-07
Zbliżający się wielkimi krokami Sylwester to tylko wstęp do dłuższego okresu karnawałowych zabaw. Wielkie bale, huczne imprezy czy wydarzenia kulturalne połączone z bankietem – opcji karnawałowego szaleństwa jest wiele. Często też przyjęcia karnawałowe organizujemy na własną rękę w domu. Z ciekawym menu i nietuzinkową dekoracją tzw. domówka może być równie udana co bal na wielkiej sali. I co najważniejsze – o wiele tańsza. czytaj »
Przepisy na karnawałowe drinki
Poradopedia.pl | 2013-02-01
Jeśli planujesz zorganizowanie karnawałowej zabawy, skorzystaj z naszych przepisów i zaskocz gości własnoręcznie przygotowanymi drinkami. czytaj »
Przekąski na karnawałowe party
Poradopedia.pl | 2013-01-31
Na karnawałowej imprezie, oprócz świetnego towarzystwa i dobrej muzyki, powinny znaleźć się odpowiednie przekąski. W naszej poradzie znajdziesz kilka ciekawych przepisów. czytaj »
Karnawałowe kanapeczki
planetpr | 2012-12-31
Kanapka to nie tylko królowa polskich śniadań. Możemy spotkać ją także na domowych prywatkach, biznesowych spotkaniach czy wystawnych bankietach w postaci małych tartinek w bufecie szwedzkim. Przed Sylwestrem podpowiadamy, jak przygotować pyszne, ale i zdrowe kanapkowe przekąski, które smakiem zachwycą naszych gości podczas tej wyjątkowej nocy oraz całego karnawału. czytaj »
Przepis na karnawałowe pączki
Poradopedia.pl | 2012-02-12
Tradycja nakazuje, aby w Tłusty Czwartek zjeść przynajmniej jednego pączka. Specjalnie na tę okazję, wypróbuj nasz przepis. czytaj »
Jak zorganizować bal karnawałowy dla dzieci?
Poradopedia.pl | 2012-01-30
Karnawał to idealna okazja do świetnej zabawy. Jeśli chcesz zorganizować bal dla dzieci, skorzystaj z naszych wskazówek. czytaj »
Przepisy na 10 najpopularniejszych drinków
Poradopedia.pl | 2012-01-08
Od dziś będziesz mógł przygotować ulubionego drinka we własnym domu. Zapoznaj się z listą najpopularniejszych drinków i wypróbuj nasze przepisy. czytaj »
Kiedy dokładnie jest okres karnawału?
Neo200 | 2007-01-02
Karnawał trwa od 6 stycznia (Święta Trzech Króli) do Środy Popielcowej, która przypada w 2007 na 21 lutego. Inaczej trochę... czytaj »
Znaleziono: 9