kleszcze

Znaleziono: 5
(bez nazwy) Kleszcze - co zrobić po ukąszeniu?
Poradopedia.pl | 2020-05-29
Większość ukąszeń przez kleszcza jest bezbolesna i powoduje niewielkie objawy lub oznaki, takie jak zaczerwienienie, ból na skórze lub obrzęk. Ale niektóre kleszcze przenoszą bakterie, które powodują choroby, w tym boreliozę czytaj »
Kleszcz Borelioza - choroba przenoszona przez kleszcze
Poradopedia.pl | 2012-05-15
Ładna pogoda sprawia, że częściej przebywamy na świeżym powietrzu, spacerując po lasach, parkach i ogrodach. Niestety, oprócz naturalnych klimatów i ciszy czeka tam na nas zagrożenie w postaci kleszczy - pasożytów, które przenoszą chorobę zwaną boreliozą. czytaj »
Kleszcz Jak usunąć psu kleszcza?
Poradopedia.pl | 2012-03-06
Nadejście wiosny oznacza również początek wzmożonej aktywności kleszczy, które przenoszą wiele groźnych dla zwierząt chorób. Przeczytaj naszą poradę i już dziś dowiedz się, jak bezpiecznie usunąć tego pasożyta z ciała psa. czytaj »
Kleszcz Ukąszenie owadów - jak zapobiec jego skutkom?
mee1 | 2011-07-13
Zastanawiasz się jak zapobiec skutkom ukąszenia owadów - kleszczy, komarów, pszczół czy os? Przeczytaj poradę, a dowiesz się jak sobie poradzić z ukąszeniem przez poszczególne owady. czytaj »
Kleszcze - gdzie najczęściej występują i co zrobić, aby nie złapać kleszcza?
lula78 | 2008-04-27
Kleszcze w Polsce występują w okresie od przełomu marca i kwietnia do października/listopada. Najczęściej zamieszkiwanym obszarem przez kleszcze są... czytaj »
Znaleziono: 5