komfort

Znaleziono: 5
Porada id 7104 Zmysły mają głos, czyli łazienka niczym domowe SPA
J2CD | 2023-02-24
Wzrok, słuch, zapach, dotyk - w świecie doznań i przyjemności nasze zmysły odgrywają istotną rolę. Dzięki nim czujemy i doświadczamy. Pozbywamy się negatywnych emocji i ładujemy dobrą energią. Przestrzenią, w której możemy odnaleźć wewnętrzną harmonię, jest m.in. łazienka. Odpowiednio zaaranżowana pozwala zapomnieć o codziennych wyzwaniach i poczuć się jak na rajskiej wyspie. czytaj »
Porada id 6214 Jakie rozwiązania zwiększą komfort korzystania z łazienki?
J2CD | 2019-02-26
Podczas urządzania pomieszczenia sanitarnego warto kierować się nie tylko aktualnymi trendami. Wybór rozwiązań i wyposażenia łazienkowego powinien być podyktowany także przyszłym, realnym komfortem użytkowania. Liczy się wygoda, praktyczność, bezpieczeństwo i higiena. Przedstawiamy 4 przykłady produktów, które egzamin z funkcjonalności zdają na piątkę z plusem. czytaj »
Porada id 4567 Materac sprężynowy czy piankowy? A może hybrydowy?
mniam | 2015-11-04
Statystyczny człowiek w ciągu całego życia poświęca na sen aż 26 lat. Zdrowy sen pozwala na regenerację organizmu, prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego, a także wpływa na witalność oraz dobre samopoczucie. czytaj »
Dziecko w łóżeczku Pieluchy wielorazowe – oszczędność i wygoda
karolinarb | 2014-07-25
Pieluszki to dla wszystkich rodziców podstawa wyprawki dla dziecka. Wybór tych najlepszych nie jest jednak oczywisty – możemy zdecydować się na tradycyjne, tetrowe które nie są bardzo chłonne, kosztowne jednorazowe lub popularne ostatnio wśród młodych mam – pieluchy wielorazowe. czytaj »
Podróżowanie nie musi być straszne
inplusPR | 2012-07-24
Mając w perspektywie wakacyjny urlop, warto wcześniej zaplanować swoją podróż. Nierzadko do celu będzie prowadzić nas długa jazda samochodem lub podróż samolotem. Jak je przetrwać? czytaj »
Znaleziono: 5