kostka brukowa

Znaleziono: 7
Porada id 4747 Jak dbać o nawierzchnie w ogrodzie w czasie mrozów i opadów śniegu?
SferaPRT | 2016-01-14
Kostka brukowa i nawierzchnie betonowe w ogrodzie, szczególnie zimą, narażone są na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, szkodliwą sól oraz uszkodzenia mechaniczne. Warto zatem dowiedzieć się jak temu zaradzić i co zrobić by kostka brukowa na wiosnę wyglądała jak nowa i służyła nam przez długie lata. czytaj »
Postarzana kostka brukowa ostoją spokoju i harmonii
ekspert | 2012-11-19
Postarzana kostka brukowa to idealne rozwiązanie dla miłośników nieszablonowych rozwiązań. Nawierzchnia wykończona postarzanymi elementami betonowymi tworzy niezwykły styl nadając otoczeniu ciepły, harmonijny i nieco nostalgiczny klimat czytaj »
Nawierzchnia inspirowana skandynawskim designem
ekspert | 2012-11-08
W dobie obecnych trendów krążących wokół minimalistycznego stylu domów i ogrodów standardowe materiały budowlane nie spełniają już swojego zadania. Pasjonaci nowoczesnej architektury poszukują nietypowych kształtów, które zachwycą doskonałością formy. czytaj »
Kostki Colormix – wariacja kolorów inspirowana barwami natury
ekspert | 2012-10-26
Płyty i kostki brukowe barwione w technologii Colormix skierowane są do wielbicieli kolorów i naturalnego piękna. Ciekawe i wyjątkowe melanże barw doskonale komponują się z otoczeniem przydomowego tarasu czy ścieżek ogrodowych jak i na ruchliwym deptaku. czytaj »
Czym różnią się płyty Solid od Style?
ekspert | 2012-10-24
Solid podobnie jak Style to podłużna płyta o prostej linii brzegowej, zabezpieczona wokół obwodu specjalnym profilowaniem. Obie płyty charakteryzują się tym samym rozmiarem oraz dostępnością w takiej samej palecie kolorów tj. white, gray, steel oraz carbon. czytaj »
Perfekcyjna nawierzchnia. Ogród pełen inspiracji.
ekspert | 2012-10-23
Stojąc przed wyborem elementów betonowych na taras czy do ogrodu musimy mieć na uwadze zarówno przeznaczenie wyrobu, jego jakość i trwałość, jak i walory estetyczne. Rozległy taras za domem, ogrodowe alejki, a także wszelkie obiekty przestrzeni publicznej wymagają starannego doboru materiału. Zatem jaki produkt wybrać? Jak efektywnie połączyć rozwiązania wizualne z użytecznymi, jakość z designem? czytaj »
Design z betonu... czyli jak urządzić nowoczesny ogród
ekspert | 2012-10-11
Jednym z najczęściej wybieranych materiałów przez architektów i projektantów jest beton. Niegdyś stosowany głównie w budownictwie mieszkaniowym i przemysłowym, dziś staje się elementem designerskim dominującym w nowoczesnej architekturze. czytaj »
Znaleziono: 7