laptop

Znaleziono: 4
Porada id 6287 Naklejki na laptopa – przepis na komputer inny niż wszystkie
zuzamylo | 2019-05-29
Co jest najważniejsze przy wyborze laptopa? Z pewnością jego parametry i możliwości, które będą odpowiadać naszym potrzebom. W zależności od tego, czy jesteś grafikiem, programistą, czy zawodowym testerem gier komputerowych, z pewnością wybierzesz inny model. Tym jednak, co łączy większość tego typu sprzętów, jest zbliżony do siebie wygląd. Biała, srebrna lub czarna obudowa to podstawowy wariant kolorystyczny, dlatego ciężko mówić tutaj o jakiejkolwiek fantazji. Tymczasem wcale nie musi tak być. Zobaczcie, ile możliwości dają nam efektowne naklejki na laptopa! czytaj »
Laptop Nowy laptop - 5 rzeczy, które powinieneś wziąć pod uwagę przy zakupie
Poradopedia.pl | 2013-10-26
Kiedy kupujesz nowy komputer nie zawsze wszystko co ważne znajdziesz w jego opisie. Na co jeszcze warto zwrócić uwagę przed zakupem? czytaj »
Jak wyczyścić klawiaturę laptopa?
Poradopedia.pl | 2012-02-20
W zakamarkach naszych klawiatur czai się mnóstwo zarazków. Jedynym sposobem aby się ich pozbyć, jest regularne czyszczenie klawiszy. Podpowiadamy jak i czym czyścić klawiaturę laptopa. czytaj »
Ładowanie baterii Jak przedłużyć żywotność baterii
Poradopedia.pl | 2011-01-18
Bateria w komputerze lub telefonie ulega z czasem zużyciu, co objawia się skróconym czasem działania. Przestrzegając jednak parę zasad możemy zadbać o jej dobrą kondycję przez długi czas. czytaj »
Znaleziono: 4