leczenie

Znaleziono: 5
Porada id 5685 Jak medyczna marihuana działa na nasze zdrowie
Kampanie | 2017-07-13
Dyskusje na temat medycznej marihuany nie słabną. Specyfik ten budzi wiele kontrowersji natury etycznej i obrósł w wiele mitów i miejskich legend. Jedni domagają się jej natychmiastowej legalizacji dla celów zdrowotnych, podczas gdy inni obawiają się nagłego wzrostu uzależnień. A jakie są fakty naukowe? Czy marihuana lecznicza rzeczywiście leczy? czytaj »
Porada id 5609 Tarczyca – jak ją leczyć?
media | 2017-05-22
Schorzenia tarczycy stanowią w naszym kraju duży problem medyczny i społeczny. Jeżeli leczenie farmakologiczne nie przynosi oczekiwanych efektów może zostać podjęte leczeniu chirurgiczne. To z kolei wiąże się z blizną, która pozostaje po zabiegu. Zaleca się, aby od razu po zdjęciu szwów rozpocząć jej pielęgnację za pomocą skutecznych preparatów. czytaj »
Dziecko zabawa w ogrodzie Sposoby na siniaki i stłuczenia
Poradopedia.pl | 2013-07-15
Latem najłatwiej o wszelkie kontuzje ciała. Jeśli nabawiłeś się stłuczeń i siniaków, zobacz jak sobie z nim poradzić. czytaj »
Co na grypę żołądkową?
Poradopedia.pl | 2013-05-27
Zaraziłeś się grypą żołądkową? Sprawdź, jak sobie radzić z tym schorzeniem. czytaj »
Usta Afty - jak zapobiegać, jak leczyć
Poradopedia.pl | 2012-10-11
Owrzodzenia jamy ustnej są bolesne i mało komfortowe - utrudniają spożywanie pokarmów, a nawet mówienie. Jeśli cierpisz na aftozę, poznaj sposoby zapobiegania oraz leczenia tej przykrej dolegliwości. czytaj »
Znaleziono: 5