ogrodzenia

Znaleziono: 26
Porada id 7068 Jak urządzić ogród w stylu skandynawskim?
OCG | 2022-11-03
Skandynawia to rejon Europy kojarzący się z chłodem i surowością. Obie te cechy posiadają też ogrody urządzone w stylu skandynawskim, ale nie tylko one decydują o wyjątkowości takiej aranżacji. Mówiąc metaforycznie, ogród skandynawski łączy w sobie bowiem ogień i wodę. czytaj »
Porada id 7067 Jaki kolor ogrodzenia wybrać?
OCG | 2022-11-03
Antracyt to wciąż najchętniej wybierana barwa ogrodzeń w Polsce. Coraz bardziej widoczna jest jednak zmiana podejścia klientów, którzy kierując się najnowszymi trendami, pra-gną kolorystycznej odmiany. Dlatego firma Plast-Met wzbogaca swoją ofertę o nowe kolory, przede wszystkim interesujące odcienie brązu. czytaj »
Porada id 7039 Jak zaaranżować nowoczesny ogród?
OCG | 2022-08-25
Ogrody w stylu nowoczesnym są ostatnio niezwykle popularne w Polsce. Zebraliśmy kilka podstawowych wytycznych, o których należy pamiętać, urządzając w ten sposób teren posesji – dotyczą takich elementów jak nawierzchnia, roślinność, ogrodzenie i oświetlenie. czytaj »
Porada id 7038 Jak urządzić ogród w stylu rustykalnym?
OCG | 2022-08-25
Popularność telewizyjnych programów ogrodowych z Wielkiej Brytanii sprawiła, że wiele osób, myśląc o ogrodzie wiejskim, wizualizuje sobie przestrzeń na angielskiej prowincji, z domkiem w stylu cottage. Tymczasem ogród rustykalny (jak też się go określa) posiada w Polsce wielowiekową tradycję. czytaj »
Porada id 7000 Od czego zacząć zakładanie ogrodu?
OCG | 2022-06-21
Ogród to ostatni etap budowy domu. Podobnie jak prace wewnątrz budynku, te na zewnątrz wymagają dobrego planu i zachowania kolejności działań. Zanim więc przejdziemy do sadzenia roślin i zakładania trawnika, dobrze jest wykonać wszystkie prace ziemne oraz ogrodzić teren. czytaj »
Porada id 6960 Dlaczego warto zamówić ogrodzenie wraz z montażem?
OCG | 2022-04-11
Wybierając ogrodzenie, oprócz dopasowania jego designu i sprawdzenia jakości wykonania, powinniśmy zadbać o profesjonalny montaż. Tylko wtedy będziemy pewni, że przegroda posłuży nam przez długie lata. czytaj »
Porada id 6950 Co musisz wiedzieć przed kupnem bramy lub ogrodzenia?
OCG | 2022-03-16
Budowa ogrodzenia to poważne przedsięwzięcie. Każdy z nas chce znaleźć produkty naj-wyższej jakości, w jak najbardziej korzystnej cenie, które będą chroniły posesję przez lata. Eksperci na pewno pomogą w dobraniu odpowiedniego modelu oraz doradzą w kwestiach technicznych oraz instalacyjnych. Jednak nie możemy zjawić się na pierwszej rozmowie kompletnie nieprzygotowani. Jakie informacje mogą okazać się przydatne? czytaj »
Porada id 6949 Kiedy naprawiać, a kiedy wymienić oogrodzenie?
OCG | 2022-03-16
Ogrodzenie to niezwykle istotny element posesji – wyznacza strefę prywatną, chroni przed dostępem niepowołanych osób i stanowi estetyczne zwieńczenie architektury domu. Dlatego tak istotne jest regularne kontrolowanie jego stanu, a w razie konieczności naprawa czy wymiana pojedynczych elementów lub w skrajnych przypadkach - całości. czytaj »
Porada id 6948 Jakie trendy ogrodowe będą dominować w 2022 roku?
OCG | 2022-03-16
Ogród to przestrzeń stanowiąca naturalne przedłużenie domu. Jego odpowiednie urządzenie może dać nam wiele satysfakcji i sprawić, że stanie się miejscem relaksu wśród zieleni, polem fizycznej aktywności czy świadectwem ekologicznej świadomości. Opisujemy, jakie trendy ogrodowe będą najbardziej popularne w 2022 roku i jak uwzględnić je na swojej posesji. czytaj »
Porada id 6946 Jak zabezpieczyć odosobnioną posesję?
OCG | 2022-03-16
Szukając spokoju i kontaktu z naturą, inwestorzy często decydują się na zakup działki położonej na uboczu, gdzie budują wymarzony dom. Taka decyzja pociąga za sobą konieczność zabezpieczenia i oświetlenia odosobnionej posesji. czytaj »
Znaleziono: 26