podróż samolotem

Znaleziono: 18
Jak zarezerwować bilet lotniczy?
Kamil_Deresz | 2014-10-16
Z roku na rok samolot staje się coraz częściej wybieranym środkiem transportu. Kiedy już postanowimy polecieć gdzieś w jakieś miejsce i znajdziemy lot w przystępnej cenie, pozostaje zarezerwować bilet. Jak to zrobić? czytaj »
Porada id 3828 Z bagażem za pan brat!
Outletszop | 2014-08-25
Słońce, plaża, spacery po górach, sport. To tylko kilka słów-kluczy w naszych wakacyjnych słownikach. Jednak do tych przyjemności trzeba się dobrze przygotować. Nie raz myśl o spakowaniu walizki przed wyjazdem spędzała Ci sen z powiek? Każdy z nas wie, że wszystko może się przydać, są rzeczy ważne i ważniejsze, żadna nie jest niepotrzebna. Czas powiedzieć ‘stop’ i zaplanować to tak, aby wyruszyć w podróż nie martwiąc się o nic. czytaj »
Podróżowanie nie musi być straszne
inplusPR | 2012-07-24
Mając w perspektywie wakacyjny urlop, warto wcześniej zaplanować swoją podróż. Nierzadko do celu będzie prowadzić nas długa jazda samochodem lub podróż samolotem. Jak je przetrwać? czytaj »
Lotnisko - terminal check-in Najtańsze bilety lotnicze przez internet
sthcos | 2012-06-13
Gdzie można kupić przez internet tanie bilety lotnicze na przeloty międzynarodowe i międzymiastowe wewnątrz kraju czytaj »
Samolot na lotnisku Strach przed lataniem - jak go pokonać ?
Poradopedia.pl | 2012-03-01
Pocisz się na samą myśl o wejściu na pokład samolotu? Przeczytaj naszą poradę i dowiedz się, jak pokonać strach przed lataniem. czytaj »
Samolot na lotnisku Jet lag - co to jest i jak sobie z tym radzić?
Poradopedia.pl | 2012-02-07
Długa podróż samolotem może powodować wiele przykrych dolegliwości. Przeczytaj naszą poradę i dowiedz się, co to jest "Jet lag" i jak sobie radzić z jego skutkami. czytaj »
Samolot na lotnisku Bagaż podręczny w samolocie - co można zabrać?
Poradopedia.pl | 2011-09-16
Przed Tobą rejs samolotem? Sprawdź co możesz zabrać do samolotu a czego nie wolno Ci spakować do bagażu podręcznego. czytaj »
Lotnisko - terminal check-in Jak zabezpieczyć bagaż przed podróżą samolotem?
misia237 | 2010-02-18
1. Upewnij się, że wartościowe przedmioty trzymasz w bagażu podręcznym, ewentualnie kup sobie walizkę na szyfr lub kłódkę. W ten... czytaj »
Samolot - wnętrze Savoir vivre w samolocie
roman | 2008-09-28
Jak się należy zachowywać podczas podróży samolotem. czytaj »
Za ile można kupić bilet w obie strony z Berlina do Malagi lub z Poznania do Malagi? Jakimi liniami lecieć, żeby było najtaniej?
mittal | 2006-09-08
Wszystkie tanie lotnicze mają w różnym czasie promocje. Warto zatem sprawdzić ich strony internetowe. Poniżej przesyłam linki z adresami stron... czytaj »
Znaleziono: 18