segregacja

Znaleziono: 5
Recykling Trzy kroki do bycia ekologiczną panią domu
SferaPRT | 2017-08-25
Na przestrzeni minionych lat ekologia z nieśmiałego trendu zmieniła się w jedną z głównych tendencji, która przenika wszystkie sfery naszego życia. Produkty eko to dopiero pierwszy przystanek na drodze do codziennej harmonii z przyrodą. czytaj »
Kosz na śmieci Gdzie wyrzucić stare meble, baterie, elektronikę i inne kłopotliwe śmieci w Warszawie
roman | 2013-11-21
Wiele śmieci, takich jak stare meble, elektronika czy zużyte baterie, może sprawiać spore problemy, ponieważ nie można ich wyrzucać razem ze śmieciami komunalnymi, ani też nie są odpowiednie do żadnych z dostępnych pojemników na segregację. W Warszawie jest jeden sposób, który może zaoszczędzić trochę pieniędzy. czytaj »
Recykling Jak segregować odpady - krótki film wyjaśniający wszystko
Poradopedia.pl | 2013-07-22
Szukasz prostego wyjaśnienia jak segregować śmieci? Zobacz krótki film, który w prosty sposób wyjaśnia gdzie co wyrzucać. czytaj »
Stary sprzęt elektroniczny Czego nie wolno wyrzucać do śmieci?
joasia | 2010-09-21
Niektóre odpady są niebezpieczne dla środowiska i nie powinny być wyrzucane do kosza na śmieci. Grozi nawet za to kara pieniężna. Zobacz co do tych odpadów należy i co możemy w takim razie z nimi zrobić. czytaj »
Kosze kolorowe recycling Jak wyrzucać śmieci - segregacja odpadów i kolory pojemników
Poradopedia.pl | 2009-06-12
Segregacja śmieci pozwala na znaczne zredukowanie ilości odpadów trafiających na wysypiska śmieci i odzyskanie wielu cennych surowców. Przeczytaj jakie odpady wyrzucać do jakiego pojemnika. czytaj »
Znaleziono: 5