urządzanie

Znaleziono: 7
Porada id 6191 Z przedmieść do miasta – zmiana kierunku w wyborze miejsca do życia
J2CD | 2019-01-17
Jeszcze do niedawna ważnym kryterium w wyborze mieszkania była lokalizacja, a dokładniej – jego oddalenie od centrum miasta z całym swoim zgiełkiem i brakiem przestrzeni do życia. Jednak w ostatnim czasie daje się zauważyć nowy trend – coraz więcej zamożnych mieszkańców przedmieść stwierdza, że te są już passé. Kim są powrotnicy? Dlaczego życie poza miastem straciło dla nich swoje barwy, w końcu – czy zmiana miejsca do życia musi być trudnym przedsięwzięciem logistycznym? czytaj »
(bez nazwy) Biokominki portalowe – stylowa alternatywa dla kominków opalanych drewnem
SferaPRT | 2017-07-28
Nie uznające ograniczeń biokominki wkraczają do salonów w wielkim stylu. W aranżacjach wnętrz pojawiają się już nie tylko pod postacią niewielkich ozdobnych urządzeń, lecz także dużych portali, przypominających tradycyjne paleniska. czytaj »
Porada id 5478 Jak urządzić niewielki przedpokój?
Tabasco | 2017-02-27
Przedpokój to wizytówka całego mieszkania, gdyż jest odpowiedzialny za pierwsze wrażenie po wejściu do wnętrza. Warto zadbać o to, aby był estetyczny i funkcjonalny. To trudne zadanie, zwłaszcza, gdy jego metraż jest niewielki, dlatego podpowiadamy, co należy uwzględnić w trakcie jego aranżacji. czytaj »
Porada id 4220 Estetyka domu i wykończenia
kalut | 2015-05-18
Jak estetycznie wykończyć dom i otaczające go taras, ogród i wejście do domu? czytaj »
(bez nazwy) Raport specjalny: Urządzanie salonu
Poradopedia.pl | 2013-08-13
Skąpiec.pl sprawdził, które meble do salonu wzbudziły największe zainteresowanie internautów w II kwartale 2013 roku i przygotował krótkie zestawienia popularnych produktów. Serwis ustalił również, jakimi kryteriami kierowali się konsumenci podczas poszukiwań mebli z 9 kategorii produktowych. czytaj »
Raport Specjalny Skąpiec.pl: ceramika łazienkowa
Poradopedia.pl | 2013-06-25
Pojemna wanna lub praktyczna kabina prysznicowa, elegancka umywalka i kompakt WC – bez nich trudno wyobrazić sobie funkcjonalną łazienkę. Jak tego typu produktów szukają internauci? Najnowszy raport specjalny serwisu Skąpiec.pl stanowi próbę odpowiedzi na te pytania. czytaj »
Jak wybrać sprzęt AGD dla seniora?
planetpr | 2011-09-14
Nowoczesna pralka z wyświetlaczem LCD i zaawansowanymi rozwiązaniami technologicznymi z pewnością przypadnie do gustu niejednemu 30-latkowi. Czy to samo urządzenie będzie odpowiednie również dla osoby starszej? Na co powinniśmy zwracać uwagę, wybierając sprzęt AGD dla seniora? czytaj »
Znaleziono: 7