zapach

Znaleziono: 9
Sprzątanie Czysty i pachnący dom jak zadbać o zapach i higienę pomieszczeń przez cały rok
sensigray | 2018-05-22
To, jak pachnie nasz dom dużo mówi o nas samych. Woń kurzu czy stęchlizny nie są najlepszą wizytówką – świadczą jedynie o niedbalstwie i mogą odstraszać gości. Miły zapach to podstawa, dlatego warto o niego dbać przez cały rok. czytaj »
Porada id 3683 Jak zimą zadbać o świeże powietrze w kuchni
Sfera | 2013-12-05
Wietrzenie mieszkania zimą powoduje znaczne wychłodzenie pomieszczeń i straty energii cieplnej. Z drugiej strony codzienne czynności, takie jak gotowanie, powodują powstawanie nieprzyjemnych zapachów. Jak zatem zadbać o świeżość w mieszkaniu? Znaleźliśmy złoty środek. czytaj »
Dym wydobywający się z ust Nieprzyjemny zapach z ust - jak sobie radzić?
Poradopedia.pl | 2013-09-02
Nieprzyjemny zapach oddechu może mieć wiele powodowów - przeczytaj o przyczynach i najlepszych sposobach na poprawienie oddechu. czytaj »
Miły zapach w domu - samodzielne odświeżacze powietrza
Poradopedia.pl | 2013-01-02
Chciałbyś, aby w Twoim domu zawsze unosił się przyjemny zapach? Zamiast wydawać pieniądze na gotowe, nie zawsze skuteczne i bezpieczne dla zdrowia odświeżacze powietrza, spróbuj samodzielnie je wykonać, używając naturalnych składników. czytaj »
Usta Brzydki zapach z ust - skąd się bierze, jak sobie z nim poradzić
Poradopedia.pl | 2012-12-10
Unikasz rozmów i kontaktu z ludźmi ze względu na brzydki zapach z ust? Dzięki naszym wskazówkom szybko odnajdziesz i zlikwidujesz źródło tego problemu. czytaj »
Aromaterapia w domu - propozycje
Poradopedia.pl | 2012-12-06
Aromaterapia to same korzyści - leczy różne dolegliwości, poprawia samopoczucie, wypełnia pomieszczenia wspaniałymi zapachami. Ty też możesz przekonać się o jej zaletach, stosując niektóre zabiegi we własnym domu. czytaj »
Jak pozbyć się zapachu spalenizny?
Poradopedia.pl | 2012-11-28
Każdemu z nas zdarza się od czasu do czasu coś przypalić w kuchni. W takiej sytuacji najczęściej otwieramy okno, aby przewietrzyć mieszkanie. Co jednak robić, gdy zapach spalenizny nadal się utrzymuje? W naszej poradzie znajdziesz kilka skutecznych sposobów. czytaj »
Jak zmniejszyć odór wydzielany przez tchórzofretkę?
oliv4 | 2006-07-05
Na nieprzyjemny zapach tchórzofretki jest jeden sposób: zapach (smrodek) tchórzofretki po sterylizacji staje się mniej intensywny, niektórzy (najwidoczniej mocno zakochni... czytaj »
Jak zmniejszyć odór wydzielany przez tchórzofretkę?
zaje_fajnie | 2006-07-01
Ja przede wszystkim swoją bardzo często kąpie, ale i to nie pomaga. Fretki najbardziej smierdzą oczywiście, gdy się czegoś przestraszą... czytaj »
Znaleziono: 9