zęby

Znaleziono: 14
(bez nazwy) Jak prawidłowo myć zęby?
Poradopedia.pl | 2020-05-21
Codzienne mycie i czyszczenie zębów jest ważne, ponieważ usuwa płytkę nazębną. Jeśli płytka nazębna nie zostanie usunięta, odkłada się i może powodować próchnicę zębów i choroby dziąseł. Należy myć zęby ... czytaj »
Zdrowe zęby Jak dbać o zęby
Poradopedia.pl | 2013-09-17
Trudno spotkać osobę, która nie myje zębów, ale pomimo to problemy z zębami są powszechne. Przeczytaj jak właściwie dbać o swoje zęby. czytaj »
Dym wydobywający się z ust Nieprzyjemny zapach z ust - jak sobie radzić?
Poradopedia.pl | 2013-09-02
Nieprzyjemny zapach oddechu może mieć wiele powodowów - przeczytaj o przyczynach i najlepszych sposobach na poprawienie oddechu. czytaj »
Szczoteczka Szczoteczka do zębów - jak wybrać właściwą dla siebie?
Poradopedia.pl | 2013-01-04
Wybór odpowiedniej szczoteczki do zębów nie jest tak prosty, jakby się wydawało. Są bowiem pewne zasady, które powinieneś wziąć pod uwagę przy jej zakupie. czytaj »
Białe zęby - jak wybielać, czego unikać
Poradopedia.pl | 2012-10-10
Uśmiech jest naszą wizytówką, zwłaszcza jeśli możemy pochwalić się białymi zębami. Niestety, natura obdarzyła nimi jedynie niewielu i ci nie muszą stosować żadnych zabiegów. Większość z nas próbuje jednak różnych sposobów, aby wybielić zęby. czytaj »
Jak wybielić zęby domowym sposobem?
Poradopedia.pl | 2012-08-02
Uśmiech jest naszą wizytówką, dlatego powinniśmy szczególnie dbać o zęby by zawsze były czyste i białe. Jeśli szukasz domowych sposobów na wybielenie swoich zębów, dobrze trafiłeś. W naszej poradzie znajdziesz kilka skutecznych, prostych i tanich metod. czytaj »
Jak nauczyć dziecko myć zęby?
Poradopedia.pl | 2012-03-08
Higiena jamy ustnej jest bardzo ważna i należy jej przestrzegać już od najmłodszych lat. Przeczytaj naszą poradę i zapoznaj się ze wskazówkami, jak nauczyć dziecko myć zęby. czytaj »
Pies Jak dbać o zęby psa?
Poradopedia.pl | 2011-07-06
O zęby psa należy dbać podobnie jak o swoje. Jeśli nie wiesz jak powinna wyglądać pielęgnacja psich zębów, przeczytaj naszą poradę. czytaj »
Zdrowe zęby Jak dbać o zęby w dorosłym wieku?
Iza_B | 2010-12-06
Podstawą relacji międzyludzkich jest uśmiech. Stanowi on wizytówkę człowieka dbającego o higienę i zdrowie zębów. Jak odpowiednio o nie dbać i jakich preparatów używać, by móc cieszyć się zdrowym, ładnym uśmiechem w dorosłym wieku? czytaj »
Szczoteczka Zęby dziecka - jak o nie dbać?
joasia | 2010-10-09
Wielu rodziców nie zdaje sobie sprawy jak ważne jest dbanie o zęby dziecka, nawet jeżeli są to zęby mleczne. Ba! O utrzymanie zębów naszej pociechy w zdrowiu należy pomyśleć w zasadzie zanim one się pojawią.. czytaj »
Znaleziono: 14