zwierzaki

Znaleziono: 15
Pies Zwierzęta odpowiednie dla małych dzieci
Poradopedia.pl | 2012-01-24
Decyzja o zakupie zwierzaka powinna być zawsze dobrze przemyślana. Przeczytaj naszą poradę i dowiedz się, z jakim zwierzątkiem Twoje dziecko mogłoby się najszybciej zaprzyjaźnić. czytaj »
Jak wybrać chomika - syryjski, angorski czy może dżungarski?
Poradopedia.pl | 2011-12-18
Chciałbys mieć chomika, ale nie wiesz jakiego wybrać? Przeczytaj naszą poradę - przedstawiamy gatunki chomików najczęściej trzymanych w domach. czytaj »
Pies w schronisku Jak adoptować psa ze schroniska?
Poradopedia.pl | 2011-11-17
Zastanawiasz się nad adopcją psa ze schroniska? Podpowiadamy na co zwrócić uwagę i czym kierować się przy wyborze zwierzaka. czytaj »
Jak przyzwyczaić psa do kota?
Poradopedia.pl | 2011-10-21
Psy i koty ogólnie się nie lubią. Jeśli jednak mieszkają razem pod jednym dachem, warto próbować je pogodzić i sprawić, aby się zaakceptowały i zaprzyjaźniły. Co zrobić, żeby przyzwyczaić psa do kota - przeczytaj naszą poradę. czytaj »
Pies dla dziecka - jak wybrać?
Poradopedia.pl | 2011-09-16
Twoje dziecko marzy o psie? Sprawdź, które rasy są najbardziej łagodne i dzielnie zniosą dziecięce figle - czyli jak wybrać psa dla dziecka. czytaj »
Jak oswoić kota?
Poradopedia.pl | 2011-09-10
Koty, podobnie jak psy są ulubionymi pupilami ludzi. Ci jednak nie zawsze wiedzą jak oswoić kotka przygarniętego ze schroniska czy z ulicy. Podpowiadamy co robić, aby kot poczuł się pełnowartościowym członkiem rodziny. czytaj »
Kot Jak dbać o kota?
Poradopedia.pl | 2011-08-22
Koty, podobnie jak inne domowe zwierzęta, wymagają odpowiedniej pielęgnacji. Zapoznaj się ze wskazówkami jak o nie dbać, aby były zawsze zdrowe i pięknie wyglądały. czytaj »
Jak dbać o szynszyle?
Poradopedia.pl | 2011-01-21
Szynszyla z uwagi na swoją delikatność potrzebuje szczególnej opieki i dbałości. Jeśli jej to zapewnimy, może przeżyć nawet 20 lat. czytaj »
Jak dbać o chomika?
Poradopedia.pl | 2011-01-21
Chomik jest niedrogim i łatwym w utrzymaniu zwierzątkiem. Szczególną radość przynosi dzieciom, będąc niejednokrotnie pierwszym zwierzątkiem malca. Odpowiednia dbałość i opieka pozwala przeżyć chomiczkowi kilka lat (ok. 2,5 roku w przypadku chomików syryjskich oraz ok. 4 lat w przypadku angorek). czytaj »
Jak nauczyć psa czystości?
Iza_B | 2010-12-06
Jednym z najważniejszych etapów wychowawczych psa jest nauka czystości. Gdy staliśmy się szczęśliwymi posiadaczami dorosłego psa to tym lepiej. Starsze... czytaj »
Znaleziono: 15