zwierzę

Znaleziono: 4
Porada id 5279 Jak dbać o zwierzaka jesienną porą?
SferaPRT | 2016-10-21
Jesień to cudowna pora roku. Łapiemy ostatnie promienie słońca i podziwiamy spadające, kolorowe liście. Nadchodzą jednak niższe temperatury, a wraz z nimi trudny czas dla zwierząt. Jak o nie zadbać, by pozostały zdrowe podczas nadchodzących chłodnych miesięcy? czytaj »
Porada id 5250 Co zrobić gdy zaginie zwierzę?
SferaPRT | 2016-10-10
Poszukiwania zaginionego czworonoga zazwyczaj szybko się kończą i nie przynoszą oczekiwanych rezultatów. To ogromna strata dla całej rodziny. Jak zapobiec temu przykremu scenariuszowi? Albo jak ułatwić zwierzęciu powrót do domu? Z decyzją o czipowaniu nie warto zwlekać. czytaj »
Porada id 5215 Jak przygotować psa na pojawienie się dziecka?
SferaPRT | 2016-09-24
Przyjście na świat dziecka to najważniejszy moment w życiu rodziców. Dotychczas cały swój czas i uwagę poświęcali czworonogowi, teraz sytuacja znacznie się zmieni. Co zrobić, aby oszczędzić psu stresu związanego z nową sytuacją i przyzwyczaić go do obecności niemowlęcia? czytaj »
Pies Jakie są obowiązki właściciela psa?
Poradopedia.pl | 2012-08-25
Posiadanie psa to nie tylko ciagła radość i zabawa. To również szereg obowiązków, które osoba utrzymująca zwierzę powinna wypełniać. O tym, do czego zobowiązany jest każdy właściciel psa, przeczytasz w naszej poradzie. czytaj »
Znaleziono: 4