Na jakich zdjęciach wyglądasz atrakcyjniej

Poradopedia.pl  |   |  + 1  |  Ocena: (głosy: 0)

Serwis randkowy Zoosk sprawdził jakie zdjęcia dobrze wpływają na naszą atrakcyjność, a jakie wręcz przeciwnie. Zobacz jaki jest przepis na idealne zdjęcia.

Kobieta na zdjęciu

Kryteria i wnioski są dosyć ciekawe w świetle innych tego typu badań, jakich wnioski mieliśmy okazję publikować na łamach serwisu Poradopedia.pl.

Pamiętaj jednak, że wszystkie poniższe wnioski odnoszą się do zdjęć zamieszczanych w profliu portalu randkowego!

Zdjęcie na wolnym powietrzu czy w budynku?

W przypadku kobiet lepszym pomysłem jest publikowanie zdjęć na wolnym powietrzu - Zoosk odnotował, że powoduje to wzrost zainteresowania wśród mężczyzn aż o 60%!

Wręcz przeciwnie wygląda to w przypadku mężczyzn, panie najwyraźniej lubią oglądać panów w atrakcynych wnętrzach, dzięki czemu ich atrakcyjność rośnie o 19%.

Czy sweet focia jest ok?

Wygląda na to, że zdjęcia, które robimy sobie samemu niekoniecznie są dobrze odbierane. W przypadku kobiet co prawda zwiększają zainteresowanie o 4%, ale wśród mężczyzn wręcz odstręczają, co zostało oszacowane na średnio 8% spadek popularności. Nawet jeżeli jesteś kobietą, to nie powinnaś przesadzać z ilością takich zdjęć - jedno wystarczy. Zrób je tak, żeby nie było się czego wstydzić, przeczytaj nasze wskazówki w poradzie Jak zrobić udaną sweet focię.

Pozostałe wnioski z raportu

Wśród innych wniosków z raportu można znaleźć następujące wskazówki:

  • zamieść przynajmniej jedno zdjęcie obejmujące Ciebie w całości - tak, ludzie chcą podziwiać Twoją figurę, a przynajmniej upewnić się, że niczego w tym względzie nie ukrywasz!
  • nie zamieszczaj zdjęć ze swoim zwierzakiem - może to być różnie odebrane, różne są preferencje dotyczące zwierząt, ale często możesz przez to wydać się kimś samotnym,
  • nie zamieszczaj zdjęć ze znajomymi - mogą obniżyć Twoją ocenę, budzić wątpliwości która osoba na zdjęciu to Ty i tworzyć wrażenie, że nie czujesz się dostatecznie pewny/pewna siebie.

Oceń poradę: Przydatna Nie polecam

Komentarze

Zostaw komentarz:


Liczba komentarzy: 1

Najnowsze porady