Pomysły na pierwszą randkę - gdzie pójść?

Poradopedia.pl  |   |  + 1  |  Ocena: (głosy: 1)

Wybór idealnej pierwszej randki może wywierać na Ciebie dużą presję. Czy zamierzasz wybrać coś neutralnego i pójść z partnerem na kolację, do kina czy też zdecydować się na coś bardziej oryginalnego? Nie rozpaczaj. Wybraliśmy dla Was kilkanaście najlepszych pomysłów na pierwszą randkę,które pomogą Wam znaleźć coś idealnego pod katem Waszych partnerek lub partnerów.  

1. Pobyt w schronisku

Wiadomo, że czynienie dobra innym jest dobre dla Ciebie, więc dlaczego nie podzielić się tymi pozytywnymi wrażeniami z kimś wyjątkowym? Ciekawym pomysłem na randkę może być spędzenie popołudnia na wolontariacie w schronisku dla zwierząt, jeżeli oczywiście Twój partner lubi zwierzęta. 

2. Udaj się do malowniczego miejsca

Jeśli chcesz aby zapiarła dech w piersiach Twojej partnerce/ partnerowi, udaj się do punktu widokowego w Twoim mieście/ miejscowości, idealnie przy zachodzie słońca, a doskonały klimat zostanie osiągnięty. 

3. Wizyta w kręgielni

Jeżeli lubisz kręgle wybierzcie się na pierwszą randkę do kręgielni. Nie tylko będziesz mógł pochwalić się swoimi umiejętnościami, a między rzutami będziesz mógł poznać swoją randkę.

4.  Wybierzcie się na mini-golfa/ golfa

Gra w golfa może Was dodatkowo zbliżyć. Jeżeli Ty grasz już w golfa, a randka Twoja jest mniej doświadczona, to jest to sport, który już na samym początku może Was do siebie łatwo przybliżyć i możesz zabłysnąć pokazując kilka technik swojemu partnerowi.  

5. Randka w parku linowym

Jeżeli obydwoje jesteście aktywnymi sportowo osobami, to warto też rozważyć wizytę w parku linowym jako atrakcyjną opcję. Trzeba tylko pamiętać, o odpowiednim wygodnym stroju. 

6. Weźcie udział w śmiesznym stand-upie

Wspólne poczucie humoru jest jednym z najważniejszych czynników w zgodności w związku, więc czy śmieszny stand-up nie jest neutralnym wyborem jeżeli nie znamy aż tak dobrze naszej partnerki/partnera? W ten sposób możemy też zorientować się co jest dla naszego partnera ważnego, z czego się śmieje, a z czego nie za bardzo. 

7. Śpiewajcie w barze z karaoke

Jeśli masz słuch i dobry głos, karaoke prawdopodobnie znajduje się na Twojej liście. Natomiast jeżeli Twoja randka nie przepada za wystąpieniami publicznymi, fałszuje, to może warto skorzystać z innego wyboru. 

8. Powspinajcie się na ściance wspinaczkowej

Wznieś swój związek na wyższy poziom, umawiając się na pierwszą randkę na lokalnej ścianie wspinaczkowej. Ta aktywna randka z pewnością przyspieszy tętno, nawet jeśli nie osiągniecie szczytu!

9. Zjedzcie kolację w dobrej restauracji

To klasyczny pomysł na romantyczną randkę. Jeśli chcesz zrobić wrażenie na swojej randce, to spożywanie wyśmienitych posiłków połączone z długą rozmową z partnerem/ partnerką, może być do tego wyśmienitą okazją. Dodatkowe punkty, jeśli wybierzesz miejsce oświetlone blaskiem świec.

10. Weźcie lekcje gotowania

Lekcje gotowania łączą naukę nowej umiejętności z możliwością sprawdzenia techniki wyrabiania ciasta - możecie wspólnie pozagniatać ciasto albo delikatnie się podrażnić, jeżeli komuś z Was coś z nie wychodzi. Po tym można też sprawdzić jak partner zna się na gotowaniu, czy jest mu to wyjątkowo obce i nigdy niczego nie ugotował samodzielnie, czy też jest mistrzem w kuchni. 

11. Wybierzcie się na piknik do parku

W słoneczny dzień, będzie to jeden z najlepszych pomysłów na pierwszą randkę. Wybierz ulubiony park, który dobrze znasz i bedziesz mógł idealnego do tego miejsce. Zaskocz swoją randkę domowym daniem lub zafunduj jej coś wyjątkowego z lokalnej piekarni.

12. Odwiedźcie muzeum lub galerię sztuki

Kulturalna pierwsza randka może być świetna, ponieważ daje Tobie i Twojej randce mnóstwo czasu na rozmowę, a także na podziwianie dzieł artystów. Jeżeli Twoja randka także lubi sztukę, to będzie tym pomysłem pozytywnie zaskoczona. 

13. Jazda na łyżwach

Randki na łyżwach są z natury rzeczy romantyczne. Jeżeli zrobi Wam się zimno lub któreś z Was częściej upada, może być to świetny pretekst, by trzymać się za ręce. 

Powodzenia i dużo miłości!

 

Oceń poradę: Przydatna Nie polecam

Komentarze

Zostaw komentarz:


Liczba komentarzy: 1