Jak poderwać nieznajomego chłopaka?

brunx  |   |  + 4  |  Ocena: (głosy: 13)
Najważniejsze to musisz tak zrobić, żeby ten chłopak wiedział, że istniejesz. Tu trzeba działac. Bardzo ważny jest tutaj najpierw kontakt wzrokowy. Spojrzenia, nie intensywne gapienie się, ale rzucane co jakić czas w jego strone na pewno uświadomią mu w czym rzecz, jesli do tego sie uśmiechniesz. Pomóc może też w takim "podrywie" miejsce, w którym się aktualnie znajdujecie, np. jeśli to jest biblioteka, dodajmy duża, zawsze można się o coś spytać, czyli np. gdzie się znajduje jakiś dzial itp. Nie ma znaczenia, że chłopak nie wygląda na znającego się na rzeczy. Czasem wystarczy zwykłe rozpoczęcie rozmowy i szybko można pójść na kawę... Jesli to jest inne miejsce, to trzeba działać analogicznie, jak w przypadku biblioteki tylko wykorzystując inne możliwości tego miejsca. W sumie kontakt wzrokowy, uśmiech, rozmowa na błahy temat mogą być dobrym poczatkiem, a dalej pójdzie już gładko. Musisz uwierzyć w siebie i swoją wartość. Życzę powodzenia!

Oceń poradę: Przydatna Nie polecam

Komentarze

Zostaw komentarz:


Liczba komentarzy: 4
~ankaa | 2014-03-19 00:36
Od pewnego czasu chodze do kolezanki do domu i do jej brata przychodzi taki fajny kolega ale oni zawsze siedzą w innym pokoju a poza tym nie mam z nim o czym rozmawiac. Co mam zrobic zeby sie mna zainteresowal?
~xyz | 2012-03-30 22:02
nic
~MARTA | 2011-07-01 12:20
Jak w autobusie to zapytaj się o np. jakiś przystanek autobusowy lub coś podobnego. potem uśmiechnij się do niego , odwracaj się do niego, ale nie ciągle tylko od czasu do czasu. puść czasem oko. to powinno pomóc . pozdro trzymam kciuki...;]
~KaRoLcIa... | 2009-03-11 22:19
a jak widze się w z tym kolesiem w autobusie to co mam zrobić???