znajomości

Znaleziono: 28
Ręka na powitanie Uścisk dłoni - zadbaj o dobre pierwsze wrażenie
Poradopedia.pl | 2013-04-04
Uścisk dłoni to jeden z najistotniejszych elementów pierwszego wrażenia. Jak powinien wyglądać i jakich błędów należy unikać? czytaj »
Pierwsze wrażenie Pierwsze wrażenie jest bardzo ważne
Poradopedia.pl | 2013-03-13
Pierwsze sekundy znajomości mogą na długi czas ukształtować stosunek do poznanej osoby. Co można zrobić, aby to pierwsze wrażenie było jak najlepsze? czytaj »
Nieśmiałość Jak pokonać nieśmiałość
Poradopedia.pl | 2012-09-26
Złe wychowanie, niska samoocena, porażki, brak pewności siebie i kompleksy to główne przyczyny nieśmiałości człowieka. Każde publiczne wystąpienie czy nawet rozmowa z drugim człowiekiem wiąże się z dużym wyzwaniem. Poniżej przedstawiamy sposoby na walkę z nieśmiałością. czytaj »
Złamane serce Jak zniechęcić do siebie chłopaka?
Poradopedia.pl | 2011-12-12
Masz dość pewnego chłopaka i nie wiesz jak go do siebie zniechęcić. Przeczytaj naszą poradę i "pozbądź się" go w mistrzowskim stylu. czytaj »
Mężczyźni i kobiety Jak postępować z mężczyznami?
Poradopedia.pl | 2011-12-06
Są kobiety które wiedzą jak postępować z mężczyznami i nawet nieźle im to wychodzi, ale są też takie które na ten temat nie mają żadnej wiedzy. Jeśli należysz do tej drugiej grupy, koniecznie przeczytaj naszą poradę. czytaj »
Mężczyźni i kobiety Jak stworzyć atrakcyjny profil na portalu randkowym?
Poradopedia.pl | 2011-11-26
Portal randkowy to idealny sposób na poznanie ciekawych ludzi, być może nawet na spotkanie prawdziwej miłości. Przeczytaj naszą poradę i dowiedz się jak stworzyć atrakcyjny profil, by wzbudzić zainteresowanie wśród innych użytkowników. czytaj »
Mężczyźni i kobiety Rzeczy, które kobiety powinny wiedzieć o mężczyznach
misia237 | 2009-04-08
Przesyłam linka do 60 rzeczy, które kobieta powinna wiedzieć o facecie. Może nie ze wszystkim się zgadzam i są rzeczy... czytaj »
Jak poradzić sobie z zazdrością?
meggy16 | 2007-11-29
Gdy jesteś zazdrosny/zazdrosna nie okazuj tego w swoich emocjach to partnera, bo wiele możesz popsuć w ten sposób. Doprowadzi... czytaj »
O czym rozmawiać z chłopakiem na pierwszej randce?
foxy18 | 2007-02-25
Jeżeli to jest chłopak z Twojej szkoły tak naprawdę to powinniście mieć dużo wspólnych tematów - można obgadać nauczycieli, pogadać o... czytaj »
Jak zaplanować walentynkowy wieczór?
lula78 | 2007-01-31
Poniżej załączam bardzo ciekawą poradę na temat nie tylko wieczoru walentynkowego, ale także planowania wyjątkowej kolacji we dwoje. Polecam:-) czytaj »
Znaleziono: 28