Podobne porady

Bezpieczna jazda na oblodzonej drodze

Poradopedia.pl | 2012-12-27 21:50

Zimą należy zachować szczególną ostrożność na drodze, dostosowując jazdę do panujących warunków. Z naszej porady dowiesz się jak uniknąć problemów na śliskiej nawierzchni. czytaj »

Znaleziono: 158
(bez nazwy) Zabezpiecz ogród przed zimą i… złodziejem
SferaPRT | 2016-11-28
Okres jesienno-zimowy to czas kiedy do garażu i ogrodowej komórki chowamy nieużywane już sprzęty sportowe, meble i narzędzia ogrodowe. Chronimy je w ten sposób przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych, ale również kradzieżą – zjawiskiem szczególnie nasilającym się przed świętami. Na celowniku złodziei znajdują się też rzadziej odwiedzane ogródki działkowe. Jak zadbać o ich bezpieczeństwo w tym trudnym okresie? czytaj »
Samochód zimą 6 prostych zasad bezpiecznej jazdy zimą
Poradopedia.pl | 2014-01-29
Jazda samochodem w zimie jest znacznie trudniejsza i wymaga zachowania szczególnej ostrożności. Przeczytaj jak bezpiecznie korzystać z samochodu zimą. czytaj »
Wypadek samochodowy Zapięte pasy mogą uratować życie nawet przy małej prędkości
Poradopedia.pl | 2013-11-23
Jeżeli wydaje Ci się, że przy wolnej jeździe zapinanie pasów nie jest ważne, to zobacz ten film. czytaj »
Samochód w śniegu Jak przygotować samochód do zimy?
Poradopedia.pl | 2011-12-05
Przeczytaj naszą poradę, a dowiesz się jak przygotować samochód do nadchodzącej zimy. czytaj »
Samochód w śniegu Jak przygotować do zimy auto z lpg (gaz)?
Poradopedia.pl | 2011-10-25
Zima tuż, tuż. Warto więc pomyśleć nad przygotowaniem samochodu wyposażonego w instalację gazową, do funkcjonowania w niskich temperaturach. Przeczytaj naszą poradę, aby dowiedzieć się jak zadbać o auto z LPG przed sezonem zimowym. czytaj »
Korek Jak przygotować się do długiej jazdy samochodem?
Poradopedia.pl | 2011-05-05
Czeka Cię długa podróż samochodem? Przed Tobą setki a być może tysiące kilometrów jazdy? Podpowiemy Ci jak się przygotować, aby bezpiecznie i sprawnie dojechać do celu. czytaj »
Kierownica w samochodzie Jak jeździć z ESP?
Poradopedia.pl | 2011-04-09
Co raz więcej elektroniki w naszych autach sprawia, że czujemy się bezpieczniejsi w czasie jazdy. Czy zastosowanie nowoczesnych systemów zwalnia nas z samodzielnego myślenia? Przeczytaj poniższy tekst, aby dowiedzieć się jak jeździć autem wyposażonym w ESP. czytaj »
Samochód w śniegu Jak odpalić samochód na mrozie?
Poradopedia.pl | 2011-02-24
Najwięcej problemów z uruchamianiem auta w zimie przysparzają sobie sami kierowcy poprzez niewłaściwy sposób użytkowania swoich "czterech kół". Dlatego już jesienią należy zacząć przygotowywać auto do minusowych temperatur i zadbać szczególnie o sprawność akumulatora. czytaj »
Samochód w śniegu Jak otworzyć zamarznięte drzwi w samochodzie?
Iza_B | 2010-12-08
Zimą możesz mieć problem nie tylko z jazdą po oblodzonych i ośnieżonych drogach, ale też z dostaniem się do własnego auta. No właśnie, co zrobić by w mroźne poranki ze spokojem wychodzić z domu i nie myśleć o zamarzniętych drzwiach samochodu? czytaj »
Samochód w śniegu Co warto mieć w samochodzie w zimę?
Iza_B | 2010-12-07
Zimą warunki na drodze bardzo szybko się zmieniają, a prawidłowy przebieg trasy zależy od pełnej sprawności i odpowiedniego wyposażenia samochodu. czytaj »
Znaleziono: 158