Jak oszczędzać na markowych ubraniach?

MalinaO  |   |  + 0  |  Ocena: (głosy: 0)

Czekaj na przeceny

Ta rada to żadna rewelacja, jednak każda osoba czekająca na wyprzedaże wie, że niezwykle trudno dostać najlepsze egzemplarze w swoim rozmiarze i atrakcyjnej cenie. Jeżeli szczęście nie dopisało w jednym sklepie, warto zapytać ekspedientów czy dany produkt jest dostępny w innym punkcie sprzedaży w mieście. Osoby zdeterminowane mogą nawet poprosić znajomych lub rodzinę w innych miastach o zakup trudno dostępnych modelów ubrań. Działanie takie opłaca się zwłaszcza w mniejszych miejscowościach lub żadziej uczęszczanych galeriach handlowych.

Szukaj kuponów rabatowych i innych promocji w sieci

Niemal wszystkie popularne marki ubrań udostępniają klientom sklepów online kody rabatowe. W sieci znajdziemy kupony do Zalando, Asos, Vistula, Tommy Hilfinger, Cropp, Answear, Big Star, H&M, Deichmann, Monnari, Bon Prix, C&A, Wittchen, Mosquito, Converse, Crocs i wielu innych. Kodów można szukać na stronach z rabatami jak CoupoRando.pl, na  kontach społecznościowych Facebook, a także w newsletterach rozsyłanych przez firmy. Obniżki 50% na asortyment, darmowa dostawa czy dodatkowe upominki są już praktycznie normą w działaniach marketingowych sklepów odzieżowych, które starają się przyciągać nowych klientów.

Wymieniaj się z przyjaciółkami

Za granicą bardzo popularne stały się spotkania, w których biorą udział zaprzyjaźnione osoby i wymianiają się nie noszonymi przez siebie ubraniami czy dodatkami. Praktycznie każda kobieta ma w szafie ubrania, w których nie chodzi – efekt nietrafionych zakupów, zmiany rozmiaru bądź brak odpowiedniej okazji. Zamiast czekać aż wyjdą z mody, warto wymienić się na elementy garderoby, które są nam potrzebne. Taka wymiana to również świetna okazja do wspólnego spotkania i spędzenia miłego popołudnia.

Polecane strony

CoupoRando.pl
portal z kuponami rabatowymi

Oceń poradę: Przydatna Nie polecam

Komentarze

Zostaw komentarz:


Zobacz kalkulatory

Najnowsze porady