kurs sita

Znaleziono: 5
dziecko z książką Język obcy nie jest trudny!
StartBull | 2011-08-22
Osiołkowi w żłoby dano! W jeden owies, w drugi siano...Co prawda mało który osiołek marzy o nauce angielskiego, ale gdyby takowy się znalazł, miałby do wyboru kilkanaście, albo nawet kilkadziesiąt szkół i metod nauczania języków obcych. czytaj »
Berlin - Brama Brandenburska Jak nauczyć się języka obcego?
StartBull | 2011-07-27
Na świecie istnieje około sześciu tysięcy języków. Ustalenie dokładnej liczby jest niemożliwe. Zdecydowana większość języków występuje tylko w postaci mówionej. czytaj »
NIEZNANA STRONA RELAKSU
StartBull | 2011-04-27
Niemiecki chemik, Friedrich August Kekule von Stradonitz, pisał w swoich pamiętnikach: „Pewnego letniego dnia powracałem ostatnim omnibusem przez puste w tym czasie ulice (…) miasta. Zatonąłem w marzeniach i przed moimi oczami zaczęły krążyć atomy. czytaj »
Wykorzystać szansę z SITA Learning System
StartBull | 2011-03-28
Twierdzisz, że kiepsko u Ciebie z nauką języków? Mylisz się. Biegle władasz polskim, który w rankingach trudności plasuje się bardzo wysoko. Uchodzi za trudniejszy nie tylko od fińskiego i węgierskiego, ale nawet od japońskiego i chińskiego. czytaj »
Tajemnice umysłu - metoda SITA
StartBull | 2011-02-24
Odkrywca legendarnej Troi, Henryk Schliemann, w ciągu dwóch lat nauczył się języka angielskiego, francuskiego, hiszpańskiego, portugalskiego, włoskiego i holenderskiego. Nie poprzestał na tym, a opanowanie każdego następnego zajmowało mu już tylko 6 tygodni. czytaj »
Znaleziono: 5